authselect 1.1 - en to uk translation catalogue (344 entries)

en: 
    Some unexpected changes to the configuration were detected.
    Use --force parameter if you want to overwrite these changes.
uk: 
    Виявлено деякі неочікувані зміни у налаштуваннях.
    Скористайтеся параметром --force, якщо хочете перезаписати ці зміни.

en:  None
uk:  Немає

en:  does not exist.
uk:  не існує.

en: %-*s (created at %s)
uk: %-*s (створено %s)

en: %s update failed: %d
uk: Не вдалося оновити %s: %d

en: %s was not found. Please, install realmd.
uk: %s не знайдено. Будь ласка, встановіть realmd.

en: <0=Lock|1=Ignore>
uk: <0=Заблокувати|1=Ігнорувати>

en: <Administrator>
uk: <Адміністратор>

en: <URL>
uk: <адреса>

en: <domain>
uk: <домен>

en: <lowest-highest>
uk: <найнижче-найвище>

en: <module>
uk: <модуль>

en: <name>
uk: <назва>

en: <number>
uk: <число>

en: <options>
uk: <параметри>

en: <realm>
uk: <область>

en: <server>
uk: <сервер>

en: <servers>
uk: <сервери>

en: <user|server|domain|ads>
uk: <користувач|сервер|домен|ad>

en: <workgroup>
uk: <робоча_група>

en: At least one option is required!
uk: Слід вказати принаймні один параметр!

en: Authselect command '%s' can only be run as root!
uk: Команду authselect «%s» можна віддавати лише від імені root!

en: Available commands:
uk: Можливі команди:

en: Backup [%s] contains authselect configuration
uk: Резервна копію [%s] містить налаштування authselect

en: Backup [%s] contains non-authselect configuration
uk: Резервна копія [%s] містить налаштування, які не пов'язано із authselect

en: Backup commands:
uk: Команди резервного копіювання:

en: Backup stored at %s
uk: Резервну копію збережено до %s

en: Backup system files before activating profile
uk: Створити резервну копію системних файлів до задіяння профілю

en: Backup system files before activating profile (generate unique name)
uk: Створювати резервну копію файлів системи до активування профілю (буде використано унікальну назву)

en: Backup was successfully created at [%s]
uk: Резервну копію успішно створено [%s]

en: Base new profile on a default profile even if vendor profile with the same name exists
uk: Заснувати новий профіль на типовому профілі, навіть якщо вже існує профіль постачальника із вказаною назвою

en: Bug: commands can't be NULL!
uk: Вада: команди не можуть дорівнювати NULL!

en: Changes were successfully applied.
uk: Зміни успішно застосовано.

en: Check if the current configuration is valid
uk: Перевірити, чи є поточні налаштування коректними

en: Checking if all required directories are writable.
uk: Перевіряємо, чи усі обов'язкові каталоги придатні до запису.

en: Command [%s] failed with %d, stderr:
uk: Помилка команди [%s], %d, stderr:

en: Command options:
uk: Параметри команди:

en: Common options:
uk: Загальні параметри:

en: Common options:
uk: Загальні параметри:

en: Comparing content against [%s]
uk: Порівнюємо вміст із [%s]

en: Comparing content against current profile
uk: Порівнюємо дані із поточним профілем

en: Copying [%s] to [%s/%s]
uk: Копіюємо [%s] до [%s/%s]

en: Create new authselect profile
uk: Створити профіль authselect

en: Create new profile as a vendor profile instead of a custom profile
uk: Створити новий профіль як профіль постачальника, а не нетиповий профіль

en: Creating empty profile at [%s]
uk: Створюємо порожній профіль у [%s]

en: Creating new profile from "%s" at [%s]
uk: Створюємо новий профіль з «%s» у [%s]

en: Creating path [%s]
uk: Створюємо шлях [%s]

en: Creating symbolic link [%s] to [%s]
uk: Створюємо символічне посилання [%s] на [%s]

en: Creating temporary directory at [%s]
uk: Створюємо тимчасовий каталог у [%s]

en: Current configuration is not valid. It was probably modified outside authselect.
uk: Поточні налаштування є некоректними. Ймовірно, їх було змінено поза межами authselect.

en: Current configuration is valid.
uk: Поточні налаштування є коректними.

en: Dconf is not installed on your system
uk: У вашій системі не встановлено dconf

en: Default profile can not be created
uk: Не вдалося створити типовий профіль

en: Directory [%s] does not exist, please create it!
uk: Каталогу [%s] не існує. Будь ласка, створіть його!

en: Directory [%s] is missing!
uk: Не знайдено каталогу [%s]!

en: Disable feature in currently selected profile
uk: Вимкнути можливість у поточному вибраному профілі

en: Do not backup system files when --force is set
uk: Не створювати резервних копій системних файлів, якщо встановлено --force

en: Do not print profile requirements
uk: Не виводити вимог щодо профілю

en: Enable feature in currently selected profile
uk: Увімкнути можливість у поточному вибраному профілі

en: Enabled features:
uk: Увімкнені можливості:

en: Enforce changes
uk: Примусово змінити

en: Enforcing activation!
uk: Примусово застосовуємо активацію!

en: Error while trying to access file [%s] [%d]: %s
uk: Помилка під час спроби отримати доступ до файла [%s] [%d]: %s

en: Error: Both --enablewinbind and --enablewinbindauth must be set.
uk: Помилка: слід вказати одразу --enablewinbind і --enablewinbindauth.

en: Error: Please, provide --updateall option.
uk: Помилка: будь ласка, вкажіть параметр --updateall.

en: Error: option --%s is no longer supported and we cannot continue if it is set.
uk: Помилка: підтримку параметра --%s припинено, роботу не може бути продовжено, якщо буде встановлено цей параметр.

en: Executing: %s
uk: Виконуємо: %s

en: Feature to disable.
uk: Можливість, яку слід вимкнути.

en: Feature to enable.
uk: Можливість, яку слід увімкнути.

en: File %s:
    %s
uk: Файл %s:
    %s

en: File %s: Empty
uk: Файл %s: порожньо

en: File [%s] does not exist
uk: Файла [%s] не існує

en: File [%s] exists but it needs to be overwritten!
uk: Файл [%s] існує, але його слід перезаписати!

en: File [%s] is bigger than %uKiB!
uk: Розмір файла [%s] перевищує %u КіБ!

en: File [%s] is still present
uk: Файл [%s] усе ще існує

en: File [%s] should exist but is missing. It is not safe to delete [%s]. Aborting.
uk: Файл [%s] має існувати, але його немає. Вилучати [%s] небезпечно. Перериваємо обробку.

en: File [%s] was modified outside authselect!
uk: Файл [%s] змінено поза межами authselect!

en: File that needs to be overwritten was found
uk: Виявлено файл, який потребує перезапису

en: Found default selinux context for [%s]: %s
uk: Знайдено типовий контекст selinux для [%s]: %s

en: Found profile [%s]
uk: Знайдено профіль [%s]

en: Found selinux context for [%s]: %s
uk: Знайдено контекст selinux для [%s]: %s

en: Get identifier of currently selected profile
uk: Отримати ідентифікатор поточного вибраного профілю

en: Help options:
uk: Параметри довідки:

en: ID of a profile that should be used as a base for the new profile
uk: Ідентифікатор профілю, яким слід скористатися як основою для нового профілю

en: IMPORTANT: authconfig is replaced by authselect, please update your scripts.
uk: ВАЖЛИВО: authconfig замінено на authselect. Будь ласка, оновіть ваші скрипти.

en: Internal error: filepath cannot be NULL!
uk: Внутрішня помилка: шлях до файла не може дорівнювати NULL!

en: Internal error: stat cannot be NULL!
uk: Внутрішня помилка: статистичні дані не можуть дорівнювати NULL!

en: Invalid operator!
uk: Некоректний оператор!

en: Invalid option %s: %s
uk: Некоректний параметр %s: %s

en: Kerberos 5 for authenticate with winbind
uk: Kerberos 5 для розпізнавання за допомогою winbind

en: Kerberos authentication by default
uk: Типове розпізнавання за допомогою Kerberos

en: LDAP for authentication by default
uk: типовий LDAP для розпізнавання

en: LDAP for user information by default
uk: типовий LDAP для даних користувача

en: Link [%s] does not point to [%s]
uk: Посилання [%s] не вказує на [%s]

en: Link [%s] points to [%s]
uk: Посилання [%s] вказує на [%s]

en: List available backups
uk: Список доступних резервних копій

en: List available profile features
uk: Список доступних можливостей профілю

en: List available profiles
uk: Вивести список доступних профілів

en: Locations array is NULL
uk: Масив місць є порожнім

en: Looking up profile [%s]
uk: Шукаємо профіль [%s]

en: Missing option: %s
uk: Пропущено параметр: %s

en: NAME
uk: НАЗВА

en: NIS for user information by default
uk: Типовий NIS для даних щодо користувача

en: Name can not be empty
uk: Назва не може бути порожньою

en: Name of the backup to remove.
uk: Назва резервної копії, яку слід вилучити.

en: Name of the backup to restore from.
uk: Назва резервної копії, дані якої слід відновити.

en: New profile name.
uk: Назва нового профілю.

en: New profile was created at %s
uk: Новий профіль створено у %s

en: No existing configuration detected.
uk: Не виявлено наявних налаштувань.

en: Omitting [%s] since it does not exist in base profile
uk: Пропускаємо [%s], оскільки його не існує у базовому профілі

en: Only one free argument is expected!
uk: Мало бути вказано лише один вільний аргумент!

en: Out of memory!
uk: Не вистачає пам'яті!

en: Print backup names without any formatting and additional information
uk: Вивести назви резервних копій без форматування та додаткових відомостей

en: Print changes that would be otherwise written
uk: Вивести зміни, які буде перезаписано

en: Print command parameters instead of formatted output
uk: Вивести параметри команди замість форматованого виведення даних

en: Print content of all files
uk: Вивести вміст усіх файлів

en: Print dconf database content
uk: Вивести вміст бази даних dconf

en: Print dconf lock content
uk: Вивести дані блокувань dconf

en: Print error messages
uk: Виводити повідомлення про помилки

en: Print fingerprint-auth content
uk: Вивести вміст fingerprint-auth

en: Print nsswitch.conf content
uk: Вивести вміст nsswitch.conf

en: Print password-auth content
uk: Вивести вміст password-auth

en: Print postlogin content
uk: Вивести вміст postlogin

en: Print profile requirements
uk: Вивести вимоги профілю

en: Print smartcard-auth content
uk: Вивести вміст smartcard-auth

en: Print system-auth content
uk: Вивести вміст system-auth

en: Print trace messages
uk: Виводити повідомлення трасування

en: Print warning messages
uk: Виводити попередження

en: Profile "%s" already exist at [%s]
uk: Профіль «%s» вже існує у [%s]

en: Profile "%s" was selected.
uk: Вибрано профіль «%s».

en: Profile ID: %s
uk: Ід. профілю: %s

en: Profile [%s] does not contain a name in [%s]!
uk: Профіль [%s] не містить назви у [%s]!

en: Profile [%s] found at [%s]
uk: Профіль [%s] знайдено у [%s]

en: Profile [%s] is a custom profile
uk: Профіль [%s] є нетиповим профілем

en: Profile [%s] is a default profile
uk: Профіль [%s] є типовим профілем

en: Profile [%s] is a vendor profile
uk: Профіль [%s] є профілем виробника

en: Profile [%s] was not found
uk: Профіль [%s] не знайдено

en: Profile feature [%s] is no longer supported, removing it...
uk: Підтримку можливості профілю [%s] припинено, вилучаємо її…

en: Profile identifier.
uk: Ідентифікатор профілю.

en: Reading file [%s/%s]
uk: Читаємо файл [%s/%s]

en: Reading profile directory [%s]
uk: Читаємо каталог профілів [%s]

en: Refusing to activate profile unless this file is removed or overwrite is requested.
uk: Профіль не буде задіяно, якщо цей файл не буде вилучено або не буде надіслано запит щодо перезапису.

en: Refusing to activate profile unless those changes are removed or overwrite is requested.
uk: Профіль не буде задіяно, якщо ці зміни не буде вилучено або не буде надіслано запит щодо перезапису.

en: Regenerate configuration for currently selected command
uk: Повторно створити налаштування для поточної вибраної команди

en: Remove backup
uk: Вилучити резервну копію

en: Removing [%s]
uk: Вилучаємо [%s]

en: Removing backup [%s]
uk: Вилучаємо резервну копію [%s]

en: Removing directory [%s]
uk: Вилучаємо каталог [%s]

en: Removing file [%s/%s]
uk: Вилучаємо файл [%s/%s]

en: Removing file: %s
uk: Вилучаємо файл: %s

en: Renaming [%s] to [%s]
uk: Перейменовуємо [%s] на [%s]

en: Restore from backup
uk: Відновити з резервної копії

en: Restoring configuration from backup [%s]
uk: Відновлюємо налаштування з резервної копії [%s]

en: Running authconfig compatibility tool.
uk: Виконуємо засіб забезпечення сумісності authconfig.

en: SSSD for authentication by default with manually managed configuration
uk: типовий SSSD для розпізнавання із керованими вручну налаштуваннями

en: SSSD for user information by default with manually managed configuration
uk: типовий SSSD для даних щодо користувачів із керованими вручну налаштуваннями

en: See Fedora 28 Change Page: https://fedoraproject.org/wiki/Changes/AuthselectAsDefault
uk: Див. сторінку опису змін у Fedora 28: https://fedoraproject.org/wiki/Changes/AuthselectAsDefault

en: See man authselect-migration(7) to help you with migration to authselect
uk: Див. man authselect-migration(7), щоб дізнатися більше про перехід на authselect

en: Select profile
uk: Вибрати профіль

en: Service %s was not found. Please install the service.
uk: Не знайдено служби %s. Будь ласка, встановіть цю службу.

en: Show brief usage message for a command
uk: Показати коротке повідомлення щодо користування для команди

en: Show profile information
uk: Вивести дані щодо профілю

en: Show this for a command
uk: Показати цю довідку для команди

en: Skipping [%s] because it is not an authselect file
uk: Пропускаємо [%s], оскільки це не файл authselect

en: Some directories are not accessible by authselect!
uk: Деякі каталоги недоступні для authselect!

en: Some unexpected changes to the configuration were detected. Use 'select' command instead.
uk: Виявлено певні неочікувані зміни у налаштуваннях. Скористайтеся замість цієї команди командою «select».

en: Symbolic link [%s] to [%s] still exists!
uk: Символічне посилання [%s] на [%s] все ще існує!

en: Symbolic links were successfully removed
uk: Символічні посилання було успішно вилучено

en: Symlink dconf files from the base profile instead of copying them
uk: Створити символічні посилання на файли dconf базового профілю, а не копіювати їх

en: Symlink meta files from the base profile instead of copying them
uk: Створити символічні посилання на метафайли базового профілю, а не копіювати їх

en: Symlink nsswitch files from the base profile instead of copying them
uk: Створити символічні посилання на файли nsswitch базового профілю, а не копіювати їх

en: Symlink pam files from the base profile instead of copying them
uk: Створити символічні посилання на файли pam базового профілю, а не копіювати їх

en: Symlink specific file (can be set multiple times)
uk: Створити символічне посилання на вказаний файл (можна використовувати декілька разів)

en: System was not configured with authselect.
uk: Систему не було налаштовано за допомогою authselect.

en: Temporary file is named [%s]
uk: Назвою тимчасового файла є [%s]

en: The following nsswitch maps are overwritten by the profile:
uk: У результаті застосування профілю перезаписано такі карти nsswitch:

en: The purpose of this tool is to enable authentication against chosen services with authselect and minimum configuration. It does not provide all capabilities of authconfig.
uk: Призначенням цієї програми є уможливлення розпізнавання у вибраних службах за допомогою authselect із мінімальними налаштуваннями. Ця програма не надає доступу до усіх можливостей authconfig.

en: There is no filename in [%s]
uk: Немає назви файла у [%s]

en: These options are no longer supported and have no effect
uk: Підтримку цих параметрів припинено, вони не діятимуть

en: These options have a compatibility layer
uk: У цих параметрів є шар сумісності

en: Trying to activate profile [%s]
uk: Намагаємося задіяти профіль [%s]

en: Trying to backup authselect configuration to [%s]
uk: Намагаємося створити резервну копію налаштувань authselect у [%s]

en: Trying to backup system configuration to [%s]
uk: Намагаємося створити резервну копію налаштувань системи у [%s]

en: Trying to uninstall authselect configuration
uk: Намагаємося вилучити налаштування authselect

en: Unable to access [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося отримати доступ до [%s] [%d]: %s

en: Unable to access directory [%s] in [WX] mode!
uk: Не вдалося отримати доступ до каталогу [%s] у режимі [WX]!

en: Unable to activate profile [%d]: %s
uk: Не вдалося задіяти профіль [%d]: %s

en: Unable to activate profile [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося задіяти профіль [%s] [%d]: %s

en: Unable to apply changes [%d]: %s
uk: Не вдалося застосувати зміни [%d]: %s

en: Unable to backup current configuration [%d]: %s
uk: Не вдалося створити резервну копію поточних налаштувань [%d]: %s

en: Unable to backup current configuration!
uk: Не вдалося створити резервну копію поточних налаштувань!

en: Unable to check configuration [%d]: %s
uk: Не вдалося перевірити налаштування [%d]: %s

en: Unable to check file [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося перевірити файл [%s] [%d]: %s

en: Unable to check file mode of [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося перевірити режим доступу до файла [%s] [%d]: %s

en: Unable to check presence of [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося перевірити наявність [%s] [%d]: %s

en: Unable to chmod file [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося змінити режим доступу до файла [%s] [%d]: %s

en: Unable to chown file [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося змінити власника файла [%s] [%d]: %s

en: Unable to compile regular expression: regex error %d
uk: Не вдалося зібрати формальний вираз: помилка у формальному виразі %d

en: Unable to copy [%s] to [%s/%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося скопіювати [%s] до [%s/%s] [%d]: %s

en: Unable to copy files [%d]: %s
uk: Не вдалося скопіювати файли [%d]: %s

en: Unable to create [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося створити [%s] [%d]: %s

en: Unable to create array (out of memory)
uk: Не вдалося створити масив (не вистачає пам'яті)

en: Unable to create backup [%d]: %s
uk: Не вдалося створити резервну копію [%d]: %s

en: Unable to create backup directory [%s/%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося створити каталог резервної копії [%s/%s] [%d]: %s

en: Unable to create backup directory [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося створити каталог резервної копії [%s] [%d]: %s

en: Unable to create empty profile [%d]: %s
uk: Не вдалося створити порожній профіль [%d]: %s

en: Unable to create file name: out of memory
uk: Не вдалося створити файл із вказаною назвою: не вистачає пам'яті

en: Unable to create message!
uk: Не вдалося створити повідомлення!

en: Unable to create new profile [%d]: %s
uk: Не вдалося створити новий профіль [%d]: %s

en: Unable to create path [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося створити шлях [%s] [%d]: %s

en: Unable to create profile [%d]: %s
uk: Не вдалося створити профіль [%d]: %s

en: Unable to create profile path: out of memory
uk: Не вдалося створити шлях профілю: не вистачає пам'яті

en: Unable to create selabel context [%d]: %s
uk: Не вдалося створити контекст selabel [%d]: %s

en: Unable to create symbolic link [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося створити символічне посилання [%s] [%d]: %s

en: Unable to create symbolic link [%s] to [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося створити символічне посилання [%s] на [%s] [%d]: %s

en: Unable to create symbolic links [%d]: %s
uk: Не вдалося створити символічні посилання [%d]: %s

en: Unable to create temporary file for [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл для [%s] [%d]: %s

en: Unable to delete directory [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося вилучити каталог [%s] [%d]: %s

en: Unable to disable feature [%d]: %s
uk: Не вдалося вимкнути можливість [%d]: %s

en: Unable to enable feature [%d]: %s
uk: Не вдалося увімкнути можливість [%d]: %s

en: Unable to find new match: regex error %d
uk: Не вдалося знайти новий відповідник: помилка у формальному виразі %d

en: Unable to find nsswitch maps [%d]: %s
uk: Не вдалося знайти карти nsswitch [%d]: %s

en: Unable to find profile [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося знайти профіль [%s] [%d]: %s

en: Unable to generate files [%d]: %s
uk: Не вдалося створити файли [%d]: %s

en: Unable to generate nsswitch.conf
uk: Не вдалося створити nsswitch.conf

en: Unable to generate nsswitch.conf [%d]: %s
uk: Не вдалося створити nsswitch.conf [%d]: %s

en: Unable to generate template [%d]: %s
uk: Не вдалося створити шаблон [%d]: %s

en: Unable to get basename of [%s]
uk: Не вдалося отримати базову назву [%s]

en: Unable to get current configuration [%d]: %s
uk: Не вдалося отримати поточні налаштування [%d]: %s

en: Unable to get current fscreate selinux context!
uk: Не вдалося отримати поточний контекст selinux fscreate!

en: Unable to get current time!
uk: Не вдалося визначити поточний час!

en: Unable to get default selinux context for [%s] [%d]: %s!
uk: Не вдалося отримати типовий контекст selinux для [%s] [%d]: %s!

en: Unable to get generated content [%d]: %s
uk: Не вдалося отримати створені дані [%d]: %s

en: Unable to get parent directory of [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося отримати батьківський каталог [%s] [%d]: %s

en: Unable to get path to %s parent directory!
uk: Не вдалося отримати шлях до батьківського каталогу %s!

en: Unable to get profile features [%d]: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо можливостей профілю [%d]: %s

en: Unable to get profile information [%d]: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо профілю [%d]: %s

en: Unable to get profile list!
uk: Не вдалося отримати список профілів!

en: Unable to list available backups!
uk: Не вдалося отримати список доступних резервних копій!

en: Unable to list directory [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося побудувати список вмісту каталогу [%s] [%d]: %s

en: Unable to list profiles [%d]: %s
uk: Не вдалося створити список профілів [%d]: %s

en: Unable to load profile [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося завантажити профіль [%s] [%d]: %s

en: Unable to lookup selinux context [%d]: %s
uk: Не вдалося виконати пошук контексту selinux [%d]: %s

en: Unable to make path [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося створити шлях [%s] [%d]: %s

en: Unable to obtain feature list (out of memory)
uk: Не вдалося отримати список можливостей (не вистачає пам'яті)

en: Unable to obtain nsswitch maps!
uk: Не вдалося отримати карти nsswitch!

en: Unable to obtain selinux context for [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося отримати контекст selinux для [%s] [%d]: %s

en: Unable to obtain supported features
uk: Не вдалося отримати список підтримуваних можливостей

en: Unable to open directory [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося відкрити каталог [%s] [%d]: %s

en: Unable to open file [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося відкрити файл [%s] [%d]: %s

en: Unable to overwrite file [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося перезаписати файл [%s] [%d]: %s

en: Unable to parse command arguments
uk: Не вдалося обробити аргументи команди

en: Unable to process match [%d]: %s
uk: Не вдалося обробити відповідник [%d]: %s

en: Unable to process operator [%d]: %s
uk: Не вдалося обробити оператор [%d]: %s

en: Unable to read [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося прочитати [%s] [%d]: %s

en: Unable to read base profile [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося прочитати базовий профіль [%s] [%d]: %s

en: Unable to read file [%s/%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося прочитати файл [%s/%s] [%d]: %s

en: Unable to read file [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося прочитати файл [%s] [%d]: %s

en: Unable to read link destination [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося прочитати ціль посилання [%s] [%d]: %s

en: Unable to read profile requirements!
uk: Не вдалося прочитати вимоги щодо профілю!

en: Unable to remove backup [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося вилучити резервну копію [%s] [%d]: %s

en: Unable to remove symlinks [%d]: %s
uk: Не вдалося вилучити символічні посилання [%d]: %s

en: Unable to rename [%s] to [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося перейменувати [%s] на [%s] [%d]: %s

en: Unable to resolve symbolic links names
uk: Не вдалося визначити назви за символічними посиланнями

en: Unable to restore [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося відновити [%s] [%d]: %s

en: Unable to restore backup [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося відновити дані з резервної копії [%s] [%d]: %s

en: Unable to restore fscreate selinux context!
uk: Не вдалося відновити контекст selinux fscreate!

en: Unable to search string: regex error %d
uk: Не вдалося виконати пошук рядка: помилка у формальному виразі %d

en: Unable to set fscreate selinux context!
uk: Не вдалося встановити контекст selinux fscreate!

en: Unable to stat [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося обробити [%s] [%d]: %s

en: Unable to stat directory [%d]: %s
uk: Не вдалося обробити каталог [%d]: %s

en: Unable to test current configuration [%d]: %s
uk: Не вдалося перевірити поточні налаштування [%d]: %s

en: Unable to uninstall authselect configuration [%d]: %s
uk: Не вдалося вилучити налаштування authselect [%d]: %s

en: Unable to update dconf database [%d]: %s
uk: Не вдалося оновити базу даних dconf [%d]: %s

en: Unable to validate file [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося перевірити файл [%s] [%d]: %s

en: Unable to validate link [%s] [%d]: %s
uk: Посилання [%s] [%d] не пройшло перевірку: %s

en: Unable to write configuration [%d]: %s
uk: Не вдалося записати налаштування [%d]: %s

en: Unable to write data [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося записати дані [%s] [%d]: %s

en: Unable to write generated system files [%d]: %s
uk: Не вдалося записати створені файли системи [%d]: %s

en: Unable to write temporary file [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося записати тимчасовий файл [%s] [%d]: %s

en: Unable to write to [%s] [%d]: %s
uk: Не вдалося виконати запис до [%s] [%d]: %s

en: Unexpected changes to the configuration were detected.
uk: Виявлено неочікувані зміни у налаштуваннях.

en: Unexpected parameter: %s
uk: Неочікуваний параметр: %s

en: Uninstall authselect configuration
uk: Вилучити налаштування authselect

en: Unknown file name [%s]
uk: Невідома назва файла [%s]

en: Unknown profile feature [%s]
uk: Невідома можливість профілю [%s]

en: Unknown profile feature [%s], did you mean [%s]?
uk: Невідома можливість профілю [%s], ви мали на увазі [%s]?

en: Usage:
    %s COMMAND COMMAND-ARGS
uk: Користування:
    %s КОМАНДА АРГУМЕНТИ_КОМАНДИ

en: Validating file [%s]
uk: Перевіряємо файл [%s]

en: Validating link [%s]
uk: Перевіряємо посилання [%s]

en: Value AUTHSELECT_PROFILE_ANY is invalid in this context
uk: У цьому контексті AUTHSELECT_PROFILE_ANY є некоректним

en: Warning: These options are not supported anymore and have no effect:
uk: Попередження: підтримку цих параметрів припинено, вони не діятимуть:

en: Writing temporary file for [%s]
uk: Записуємо тимчасовий файл для [%s]

en: [%s] does not exist!
uk: [%s] не існує!

en: [%s] has unexpected content!
uk: [%s] містить неочікувані дані!

en: [%s] has wrong group [%u], expected [%u]!
uk: [%s] належить помилковій групі [%u], мала бути [%u]!

en: [%s] has wrong mode [%.4o], expected [%.4o]!
uk: [%s] має помилковий режим доступу [%.4o], мав бути режим [%.4o]!

en: [%s] has wrong owner [%u], expected [%u]!
uk: [%s] має помилкового власника [%u], мав бути [%u]!

en: [%s] has wrong type [%.7o], expected [%.7o]!
uk: [%s] належить до помилкового типу [%.7o], мав бути тип [%.7o]!

en: [%s] is not a directory!
uk: [%s] не є каталогом!

en: [%s] is not a regular file!
uk: [%s] не є звичайним файлом!

en: [%s] is not a symbolic link!
uk: [%s] не є символічним посиланням!

en: [%s] was not created by authselect!
uk: [%s] не було створено за допомогою authselect!

en: [OPTIONS...]
uk: [ПАРАМЕТРИ...]

en: account locking in case of too many consecutive authentication failures
uk: блокування облікового запису, якщо користувач здійснить занадто багато послідовних невдалих спроб пройти розпізнавання

en: action to be taken on smart card removal
uk: дія, яку слід виконати у відповідь на вилучення смарт-картки

en: authconfig can only be run as root
uk: authconfig можна запускати лише від імені користувача root

en: authentication with fingerprint readers by default
uk: типове розпізнавання за пристроями для зчитування відбитків

en: authentication with smart card by default
uk: типове розпізнавання за смарт-карткою

en: automatic per-user ecryptfs
uk: автоматична ecryptfs для кожного з користувачів

en: caching of user credentials in SSSD by default
uk: типове кешування реєстраційних даних користувачів у SSSD

en: check of access.conf during account authorization
uk: перевіряти access.conf під час уповноваження облікових записів

en: creation of home directories for users on their first login
uk: створення домашніх каталогів користувачі при першому вході до системи

en: default Kerberos KDC
uk: типове KDC Kerberos

en: default Kerberos admin server
uk: типовий сервер адміністрування Kerberos

en: default Kerberos realm
uk: типова область Kerberos

en: default LDAP base DN
uk: типовий базовий DN LDAP

en: default LDAP server hostname or URI
uk: назва вузла або адреса типового сервера LDAP

en: default NIS domain
uk: типовий домен NIS

en: default NIS server
uk: типовий сервер NIS

en: disable
uk: вимкнути

en: do not start/stop services
uk: не запускати і не зупиняти служби

en: enable
uk: увімкнути

en: join the winbind domain or ads realm now as this administrator
uk: долучитися до домену winbind або області AD тепер як цей адміністратор

en: maximum number of consecutive characters of same class in a password
uk: максимальна кількість послідовних символів одного класу у паролі

en: maximum number of same consecutive characters in a password
uk: максимальна кількість однакових послідовних символів у паролі

en: minimum length of a password
uk: мінімальна довжина пароля

en: minimum number of character classes in a password
uk: мінімальна кількість класів символів у паролі

en: not set
uk: не встановлено

en: require at least one digit in a password
uk: у паролі має бути принаймні одна цифра

en: require at least one lowercase character in a password
uk: у паролі має бути принаймні одна мала літера

en: require at least one other character in a password
uk: у паролі має бути принаймні один інший символ

en: require at least one uppercase character in a password
uk: у паролі має бути принаймні одна велика літера

en: require smart card for authentication by default
uk: типово, вимагати смарт-картку для розпізнавання

en: the same as --updateall
uk: те саме, що і --updateall

en: update all configuration files
uk: оновити усі файли налаштувань

en: use of DNS to find Kerberos KDCs
uk: використовувати DNS для пошуку KDC Kerberos

en: use of DNS to find Kerberos realms
uk: використовувати DNS для пошуку областей Kerberos

en: use of RFC-2307bis schema for LDAP user information lookups
uk: використання схеми RFC-2307bis для пошуків даних користувача у LDAP

en: use of TLS for identity lookups with LDAP (RFC-2830)
uk: використання TLS для пошуку профілів за допомогою LDAP (RFC-2830)

en: use of TLS with LDAP (RFC-2830)
uk: використання TLS з LDAP (RFC-2830)

en: winbind for authentication by default
uk: типовий winbind для розпізнавання

en: winbind for user information by default
uk: типовий winbind для даних щодо користувачів

en: workgroup authentication servers are in
uk: сервери розпізнавання у робочій групі перебувають у
