Spacewalk - en to sk translation catalogue (167 entries)

en: 
    Aborted.
sk: 
    Prerušené.

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  <Space> selects  |  <F12> next screen
sk:  <Tab>/<Alt-Tab> pohyb medzi prvkami | <Space> označuje |  <F12> ďalšia obr.

en:  Minor Release:
sk: Vydanie

en: %s megabytes
sk: %s megabajtov

en: %s was not found
sk: %s nebol nájdený

en: *Email Address:
sk: E-mailová adresa:

en: A common cause of this error is the system time being incorrect. Verify that the time on this system is correct.
sk: Častou príčinou tejto chyby je nesprávny systémový čas. Skontrolujte či je čas v tomto systéme správny.

en: A profilename was not specified, and hostname and IP address could not be determined to use as a profilename, please specify one.
sk: Meno profilu nebolo zadané a názov počítača ani IP adresa sa nedajú zistiť tak, aby mohli byť použité ako meno profilu. Prosím zadajte meno profilu.

en: A username and password are required to register a system.
sk: Úžívateľské meno, heslo a emailová adresa sú vyžadované pre zaregistrovanie systému.

en: Additional hardware information including PCI devices, disk sizes and mount points will be included in the profile.
sk: Dodatočné hardvérové informácie vrátane PCI zariadení, veľkosti diskov a prípojných bodov budú vložené do profilu.

en: All available updates
sk: Dostupné aktualizácie balíčkov

en: An error has occurred:
sk: Vyskytla sa chyba:

en: An unexpected OS error occurred: %s
sk: Vyskytla sa neočakávaná chyba OS: %s

en: Back
sk: Späť

en: Building Package List
sk: Vytváram zoznam balíčkov

en: Building a list of RPM packages installed on your system.  Please wait.
sk: Vytváram zoznam RPM balíčkov nainštalovaných vo vašom systéme.  Prosím počkajte.

en: CPU model:
sk: Model CPU:

en: CPU speed:
sk: Rýchlosť CPU:

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Choose minor release
sk: Vydanie

en: Compliance:
sk: Spoločnosť:

en: Connection aborted by the user
sk: Spojenie prerušené užívateľom

en: Create Profile
sk: Hardvérový profil

en: Create Profile - Hardware
sk: Pripojte Váš systém

en: Create Profile - Packages
sk: Pripojte Váš systém

en: Create profile
sk: Hardvérový profil

en: Delay error from server.  The message was:
sk: Prekročený limit odozvy servera.  Ohlásená chyba:

en: Do not attempt to use X
sk: Nepokúšať sa použiť X

en: Do not probe or upload any hardware info
sk:     --nohardware               - nezisťovať a neposielať žiadné info o hardvéri

en: Do not profile or upload any package info
sk:     --nopackages               - nevytvárať a neposielať žiadné info o balíčkoch

en: ERROR: can not find RHNS CA file
sk: CHYBA: nemožno nájsť RHNS CA súbor:

en: Enter in the format hostname(:port)
sk: Zadajte vo formáte počítač(:port)

en: Error
sk: Chyba

en: Error communicating with server. The message was:
sk: Chyba pri komunikácii so serverom. Ohlásená chyba:

en: Error parsing the oemInfo file at field:
sk: Chyba pri analýze oemInfo súboru na položke:

en: Error reading cpu information:
sk: Chyba pri čítaní cpu informácii:

en: Error reading install method information:
sk: Chyba pri čítaní informácii inštalačnej metódy:

en: Error reading network interface information:
sk: Chyba pri čítaní informácii sieťového rozhrania:

en: Error reading networking information:
sk: Chyba pri čítaní sieťových informácii:

en: Error reading system memory information:
sk: Chyba pri čítaní pamäťových informácii:

en: Error running hardware profile
sk: Chyba pri spúšťaní hardvérového profilu

en: Error validating data at server:
sk: Chyba potvrdzovania dát na serveri.

en: Error:
sk: Chyba:

en: Example: https://satellite.example.com/XMLRPC
sk: napríklad: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX (pomlčky nie sú povinné)

en: Fatal Error
sk: Závažná chyba

en: File Not Found:
sk: Súbor nebol nájdený:

en: Finish
sk: Dokončiť

en: Getting list of packages installed on the system
sk: Získavam zoznam balíčkov nainštalovaných v systéme

en: Hardware Info
sk: Info o hardvéri

en: Hostname:
sk: Počítač:

en: IP Address:
sk: IP adresa:

en: Include RPM packages installed on this system in my System Profile
sk: Vložiť RPM balíčky nainštalované v systéme do môjho systémového profilu

en: Include the following information about hardware and network:
sk: Vložiť následujúce informácie o hardvéri a sieti:

en: It appears this system has already been set up for software updates:
sk: Reštartujem up2date

en: Limited updates
sk: Spojené Štáty

en: Link To Subscription
sk: Popis

en: Location:
sk: Postavenie:

en: Login:
sk: _Login:

en: Memory:
sk: Pamäť:

en: Next
sk: Ďalej

en: No, Cancel
sk: Zrušiť

en: Notice
sk: Niue

en: Package
sk: Balíček

en: Package Information
sk: Informácie o balíčku

en: Password error. The message was:
sk: Chyba hesla. Ohlásená chyba:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Please enter and verify a password.
sk: Musíte zadať a overiť heslo.

en: Please enter your Red Hat account information:
sk: Informácie o balíčku

en: Problem registering system.
sk: Problém s registráciou systému.

en: Problem registering system:
sk: Problém s registráciou systému:

en: Problem sending hardware information.
sk: Chyba pri čítaní hardvérových informácii:

en: Problem sending hardware profile.
sk: Problém pri odosielaní hardvérového profilu.

en: Problem sending hardware profile:
sk: Problém pri odosielaní hardvérového profilu:

en: Problem sending package information.
sk: Problém pri odosielaní zoznamu balíčkov.

en: Problem sending package list.
sk: Problém pri odosielaní zoznamu balíčkov.

en: Problem sending package list:
sk: Problém pri odosielaní zoznamu balíčkov:

en: Problem writing out system id to disk.
sk: Problém pri zápise systémového id na disk.

en: Profile name:
sk: Meno profilu:

en: Provide a security certificate
sk: Musíte zadať meno užívateľa.

en: Proxy Configuration
sk: Nastavenia siete

en: RHN Registration
sk: registračnéČíslo

en: RHN login field
sk: Red Hat Login

en: RPM dependency error. The message was:
sk: Chyba závislosti RPM. Ohlásená chyba:

en: RPM error.  The message was:
sk: Chyba RPM.  Ohlásená chyba:

en: RPM information is important to determine what updated software packages are relevant to this system.
sk: RPM informácie sú dôležité pre určenie aktualizácii softvérových balíčkov, ktoré sú významné pre tento systém.

en: Red Hat Account
sk: Red Hat Login

en: Red Hat Login:
sk: Red Hat Login

en: Register Later
sk: Problém s registráciou systému.

en: Register the system even if it is already registered
sk:     --force                    - registrovať systém aj keď už je zaregistrovaný

en: Registering System
sk: Problém s registráciou systému.

en: Review Subscription
sk: Popis

en: See /var/log/up2date for more information
sk: Pozri /var/log/up2date pre viac informácii

en: Send hardware profile checkbox
sk: Hardvérový profil

en: Send package profile checkbox
sk: Odoslať zoznam _balíčkov

en: Sending Information
sk: Odoslať informácie o _hardvéri

en: Sending hardware information
sk: Odoslať informácie o _hardvéri

en: Sending package information
sk: Odoslať informácie o _hardvéri

en: Server has refused connection due to high load
sk: Server odmietol spojenie pre príliš veľké vyťaženie

en: Show additional output
sk: Ukázať dodatočný výstup

en: Software Channel Subscriptions:
sk: Informácie o kanáli

en: Software Update Not Set Up
sk: Reštartujem up2date

en: Software Updates Not Set Up
sk: Reštartujem up2date

en: Specify a file to use as the ssl CA cert
sk:     --sslCACert=<cesta>        - určuje súbor, ktorý sa použije ako ssl CA cert

en: Specify a password to use with an authenticated http proxy
sk: Zadať heslo pre použitie s autentifikovaným http proxy

en: Specify a url to use as a server
sk: Zadať url servera, ktorý použiť

en: Specify a username to use with an authenticated http proxy
sk: Zadať meno užívateľa pre použitie s autentifikovaným http proxy

en: Specify an activation key
sk: Zadať http proxy pre použitie

en: Specify an http proxy to use
sk: Zadať http proxy pre použitie

en: Subscriptions have been activated for the following Red Hat products/services:
sk: Prihlasovacie číslo nie je správne

en: System Already Registered
sk:     --force                    - registrovať systém aj keď už je zaregistrovaný

en: System ID:
sk: Priezvisko:

en: System Registration
sk: registračnéČíslo

en: Take me back to the registration
sk: Up2date - Zoznam balíčkov (registrácia)

en: The installation number [ %s ] provided is not a valid installation number. Please go back to the previous screen and fix it.
sk: Zadané prihlasovacie číslo [ %s ] nie je platným prihlasovacím číslom.

en: The installation number is invalid
sk: Prihlasovacie číslo nie je správne

en: The server indicated an error:
sk: Server oznámil chybu:

en: There was a SSL crypto error: %s
sk: Vyskytla sa chyba v SSL šifrovaní: %s

en: There was a problem registering this system.
sk: Vyskytol sa problém pri registrácii systému.

en: There was an SSL error: %s
sk: Vyskytla sa chyba v SSL: %s

en: There was an authentication error: %s
sk: Pri overovaní pravosti došlo k chybe: %s

en: There was an error building the list of packages.
sk: Došlo k závažnej chybe pri inštalácii balíčku:

en: There was an error communicating with the registration server.  The message was:
sk: Vyskytla sa chyba pri komunikácii s registračným serverom.  Ohlásená chyba:

en: There was an error communicating with the registration server:
sk: Vyskytla sa chyba pri komunikácii s registračným serverom.  Ohlásená chyba:

en: There was an error getting the list of hardware.
sk: Došlo k závažnej chybe pri inštalácii balíčku:

en: There was an error loading your configuration.  Make sure that
    you have read access to /etc/sysconfig/rhn.
sk: Vyskytla sa chyba pri načítavaní vášho nastavenia.  Uistite sa,
    že máte dostatočné práva na čítanie /etc/sysconfig/rhn.

en: There was an error saving your configuration. Make sure that
    you own %s.
sk: Vyskytla sa chyba pri ukladaní nastavenia. Uistite sa,
    že ste vlastníkom %s.

en: There was an error while applying your choice.
sk: Došlo k závažnej chybe pri inštalácii balíčku:

en: There was an error while assembling information for the profile.
sk: Došlo k závažnej chybe pri inštalácii balíčku:

en: There was an error while creating the profile.
sk: Došlo k závažnej chybe pri inštalácii balíčku:

en: There was an error while installing the certificate.
sk: Došlo k závažnej chybe pri inštalácii balíčku:

en: There was an error while logging in.
sk: Vyskytol sa problém pri registrácii systému.

en: There was an error while populating the profile.
sk: Došlo k závažnej chybe pri inštalácii balíčku:

en: There was some sort of I/O error: %s
sk: Vyskytlo sa niekoľko V/V chýb: %s

en: There was some sort of I/O error: %s
sk: Vyskytlo sa niekoľko V/V chýb: %s

en: This client requires the server to support %s, which the current server does not support
sk: Tento klient vyžaduje aby server podporoval %s, čo momentálne server nepodporuje.

en: This system is already registered. Use --force to override
sk: Tento systém už je zaregistrovaný. Použite --force pre vynútenie

en: This system may not be updated until it is associated with a channel.
sk: Tento systém nemôže byť aktualizovaný, dokiaľ nebude priradený ku kanálu.

en: Unable to open gui. Try `up2date --nox`
sk: Nepodarilo sa spustiť GUI. Skúste `up2date --nox`

en: Updating hardware profile...
sk: Aktualizujem hardvérový profil...

en: Updating package profile...
sk: Aktualizujem profil balíčka...

en: Updating virtualization profile...
sk: Aktualizujem profil balíčka...

en: Use Authentication with HTTP Proxy
sk: Použitť overenie totožnosti

en: Version:
sk: Verzia:

en: View Hardware Profile
sk: Hardvérový profil

en: View Package Profile
sk: Aktualizujem profil balíčka...

en: Warning
sk: Varovanie

en: Warning: unable to enable rhnsd with chkconfig
sk: Varovanie: nepodarilo sa povoliť rhnsd pomocou chkconfig

en: Why Register
sk: Už zaregistrovaný

en: Why Should I Register?
sk: Už zaregistrovaný

en: Yes/No dialog:
sk: Áno/Nie okno:

en: You may deselect individual packages by unchecking them below.
sk: Môžete zamietnuť jednotlivé balíčky ich odznačením nižšie.

en: You must choose a name for this profile.
sk: Musíte zvoliť meno pre prefil.

en: You must enter a login.
sk: Musíte zadať vaše priezvisko.

en: You must enter a password.
sk: Musíte zadať a overiť heslo.

en: You must run rhn_register as root.
sk: Update Agenta musíte spúšťať ako root.

en: You must run the RHN registration program as root.
sk: Registračný program RHN·musíte spúšťať ako root.

en: You must select a certificate.
sk: Musíte zadať meno užívateľa.

en: You need to register this system by running `rhn_register` before using this option
sk: Predtým než použijete túto voľbu, musíte·zaregistrovať·tento·systém·spustením·"up2date·--register"

en: [Deprecated] Read contact info from stdin
sk:     --contactinfo              - čítať kontaktné informácie z stdin

en: _Activate a subscription now...
sk: Aktivovať vaše prihlásenie

en: _Exit
sk: Upraviť

en: _Finish
sk: Dokončiť

en: installation number field
sk: Prihlasovacie číslo nie je správne

en: progress bar
sk: Okno priebehu

en: progress status
sk: Okno priebehu

en: proxy password field
sk: Heslo:

en: system name
sk: Priezvisko:
