authselect 1.1 - en to pl translation catalogue (344 entries)

en: 
    Some unexpected changes to the configuration were detected.
    Use --force parameter if you want to overwrite these changes.
pl: 
    Wykryto nieoczekiwane zmiany konfiguracji.
    Użycie parametru --force wymusi ich zastąpienie.

en:  None
pl:  Brak

en:  does not exist.
pl:  nie istnieje.

en: %-*s (created at %s)
pl: %-*s (utworzono %s)

en: %s update failed: %d
pl: Aktualizacja %s się nie powiodła: %d

en: %s was not found. Please, install realmd.
pl: Nie odnaleziono %s. Proszę zainstalować pakiet realmd.

en: - %s
pl: — %s

en: <0=Lock|1=Ignore>
pl: <0=Blokada|1=Ignorowanie>

en: <Administrator>
pl: <administrator>

en: <domain>
pl: <domena>

en: <lowest-highest>
pl: <najniższy-najwyższy>

en: <module>
pl: <moduł>

en: <name>
pl: <nazwa>

en: <number>
pl: <liczba>

en: <options>
pl: <opcje>

en: <realm>
pl: <obszar>

en: <server>
pl: <serwer>

en: <servers>
pl: <serwery>

en: <user|server|domain|ads>
pl: <użytkownik|serwer|domena|ads>

en: <workgroup>
pl: <grupa-robocza>

en: At least one option is required!
pl: Wymagana jest co najmniej jedna opcja.

en: Authselect command '%s' can only be run as root!
pl: Tylko root może uruchamiać polecenie „%s” programu authselect

en: Available commands:
pl: Dostępne polecenia:

en: Backup [%s] contains authselect configuration
pl: Kopia zapasowa [%s] zawiera konfigurację authselect

en: Backup [%s] contains non-authselect configuration
pl: Kopia zapasowa [%s] zawiera konfigurację niebędącą authselect

en: Backup commands:
pl: Polecenia kopii zapasowej:

en: Backup stored at %s
pl: Zachowano kopię zapasową w %s

en: Backup system files before activating profile
pl: Tworzy kopię zapasową plików systemu przed aktywowaniem profilu

en: Backup system files before activating profile (generate unique name)
pl: Tworzy kopię zapasową plików systemu przed aktywowaniem profilu (generuje unikalną nazwę)

en: Backup was successfully created at [%s]
pl: Pomyślnie utworzono kopię zapasową w [%s]

en: Base new profile on a default profile even if vendor profile with the same name exists
pl: Tworzy nowy profil na podstawie domyślnego nawet, jeśli istnieje profil dostawcy o tej samej nazwie

en: Bug: commands can't be NULL!
pl: Błąd: polecenia nie mogą wynosić NULL.

en: Changes were successfully applied.
pl: Pomyślnie zastosowano zmiany.

en: Check if the current configuration is valid
pl: Sprawdza, czy obecna konfiguracja jest prawidłowa

en: Checking if all required directories are writable.
pl: Sprawdzanie, czy wszystkie wymagane katalogi są zapisywalne.

en: Command [%s] failed with %d, stderr:
pl: Polecenie [%s] się nie powiodło z %d, standardowe wyjście błędów:

en: Command options:
pl: Opcje poleceń:

en: Common options:
pl: Wspólne opcje:

en: Common options:
pl: Wspólne opcje:

en: Comparing content against [%s]
pl: Porównywanie treści do [%s]

en: Comparing content against current profile
pl: Porównywanie treści do obecnego profilu

en: Copying [%s] to [%s/%s]
pl: Kopiowanie [%s] do [%s/%s]

en: Create new authselect profile
pl: Tworzy nowy profil authselect

en: Create new profile as a vendor profile instead of a custom profile
pl: Tworzy nowy profil jako profil dostawcy zamiast niestandardowego

en: Creating empty profile at [%s]
pl: Tworzenie pustego profilu w [%s]

en: Creating new profile from "%s" at [%s]
pl: Tworzenie nowego profilu z „%s” w [%s]

en: Creating path [%s]
pl: Tworzenie ścieżki [%s]

en: Creating symbolic link [%s] to [%s]
pl: Tworzenie dowiązania symbolicznego [%s] do [%s]

en: Creating temporary directory at [%s]
pl: Tworzenie katalogu tymczasowego w [%s]

en: Current configuration is not valid. It was probably modified outside authselect.
pl: Obecna konfiguracja jest nieprawidłowa. Prawdopodobnie została zmodyfikowana poza programem authselect.

en: Current configuration is valid.
pl: Obecna konfiguracja jest prawidłowa.

en: Dconf is not installed on your system
pl: DConf nie jest zainstalowane na komputerze

en: Default profile can not be created
pl: Nie można utworzyć domyślnego profilu

en: Directory [%s] does not exist, please create it!
pl: Katalog [%s] nie istnieje, proszę go utworzyć.

en: Directory [%s] is missing!
pl: Brak katalogu [%s].

en: Disable feature in currently selected profile
pl: Wyłącza funkcję w obecnie wybranym profilu

en: Do not backup system files when --force is set
pl: Bez tworzenia kopii zapasowej plików systemu, kiedy ustawiono parametr --force

en: Do not print profile requirements
pl: Bez wyświetlania wymagań profilu

en: Enable feature in currently selected profile
pl: Włącza funkcję w obecnie wybranym profilu

en: Enabled features:
pl: Włączone funkcje:

en: Enforce changes
pl: Wymusza zmiany

en: Enforcing activation!
pl: Wymuszanie aktywacji.

en: Error while trying to access file [%s] [%d]: %s
pl: Błąd podczas uzyskiwania dostępu do pliku [%s] [%d]: %s

en: Error: Both --enablewinbind and --enablewinbindauth must be set.
pl: Błąd: opcje --enablewinbind i --enablewinbindauth muszą być ustawione jednocześnie.

en: Error: Please, provide --updateall option.
pl: Błąd: proszę podać opcję --updateall.

en: Error: option --%s is no longer supported and we cannot continue if it is set.
pl: Błąd: opcja --%s nie jest już obsługiwana i nie można kontynuować, jeśli jest ustawiona.

en: Executing: %s
pl: Wykonywanie: %s

en: Feature to disable.
pl: Funkcja do wyłączenia.

en: Feature to enable.
pl: Funkcja do włączenia.

en: File %s:
    %s
pl: Plik %s:
    %s

en: File %s: Empty
pl: Plik %s: pusty

en: File [%s] does not exist
pl: Plik [%s] nie istnieje

en: File [%s] exists but it needs to be overwritten!
pl: Plik [%s] istnieje, ale musi zostać zastąpiony.

en: File [%s] is bigger than %uKiB!
pl: Plik [%s] jest większy niż %u KiB.

en: File [%s] is still present
pl: Plik [%s] jest nadal obecny

en: File [%s] should exist but is missing. It is not safe to delete [%s]. Aborting.
pl: Plik [%s] powinien istnieć, ale go brak. Usunięcie [%s] nie jest bezpieczne. Przerywanie.

en: File [%s] was modified outside authselect!
pl: Plik [%s] został zmodyfikowany poza programem authselect.

en: File that needs to be overwritten was found
pl: Odnaleziono plik, który musi zostać zastąpiony

en: Found default selinux context for [%s]: %s
pl: Odnaleziono domyślny kontekst SELinuksa dla [%s]: %s

en: Found profile [%s]
pl: Odnaleziono profil [%s]

en: Found selinux context for [%s]: %s
pl: Odnaleziono kontekst SELinuksa dla [%s]: %s

en: Get identifier of currently selected profile
pl: Uzyskuje identyfikator obecnie wybranego profilu

en: Help options:
pl: Opcje pomocy:

en: ID of a profile that should be used as a base for the new profile
pl: Identyfikator profilu, który ma być używany jako podstawa nowego

en: IMPORTANT: authconfig is replaced by authselect, please update your scripts.
pl: WAŻNE: authconfig został zastąpiony programem authselect, proszę zaktualizować skrypty.

en: Internal error: filepath cannot be NULL!
pl: Wewnętrzny błąd: ścieżka do pliku nie może wynosić NULL.

en: Internal error: stat cannot be NULL!
pl: Wewnętrzny błąd: stat nie może wynosić NULL.

en: Invalid operator!
pl: Nieprawidłowy operator.

en: Invalid option %s: %s
pl: Nieprawidłowa opcja %s: %s

en: Kerberos 5 for authenticate with winbind
pl: Kerberos 5 do uwierzytelniania za pomocą winbind

en: Kerberos authentication by default
pl: domyślnie uwierzytelnianie za pomocą Kerberosa

en: LDAP for authentication by default
pl: domyślnie uwierzytelnianie przez LDAP

en: LDAP for user information by default
pl: domyślnie informacje o użytkowniku z LDAP

en: Link [%s] does not point to [%s]
pl: Dowiązanie [%s] nie wskazuje na [%s]

en: Link [%s] points to [%s]
pl: Dowiązanie [%s] wskazuje na [%s]

en: List available backups
pl: Wyświetla listę dostępnych kopii zapasowych

en: List available profile features
pl: Wyświetla listę dostępnych funkcji profilu

en: List available profiles
pl: Wyświetla listę dostępnych profili

en: Locations array is NULL
pl: Macierz położeń wynosi NULL

en: Looking up profile [%s]
pl: Wyszukiwanie profilu [%s]

en: Missing option: %s
pl: Brak opcji: %s

en: NAME
pl: NAZWA

en: NIS for user information by default
pl: domyślnie informacje o użytkowniku z NIS

en: Name can not be empty
pl: Nazwa nie może być pusta

en: Name of the backup to remove.
pl: Nazwa kopii zapasowej do usunięcia.

en: Name of the backup to restore from.
pl: Nazwa kopii zapasowej do przywrócenia.

en: New profile name.
pl: Nazwa nowego profilu.

en: New profile was created at %s
pl: Utworzono nowy profil w %s

en: No existing configuration detected.
pl: Nie wykryto żadnej istniejącej konfiguracji.

en: Omitting [%s] since it does not exist in base profile
pl: Pomijanie [%s], ponieważ nie istnieje w profilu podstawowym

en: Only one free argument is expected!
pl: Oczekiwano tylko jednego wolnego parametru.

en: Out of memory!
pl: Brak pamięci.

en: Print backup names without any formatting and additional information
pl: Wyświetla nazwy kopii zapasowych bez żadnego formatowania ani dodatkowych informacji

en: Print changes that would be otherwise written
pl: Wyświetla zmiany, które zostałyby zapisane

en: Print command parameters instead of formatted output
pl: Wyświetla parametry polecenia zamiast sformatowanego wyjścia

en: Print content of all files
pl: Wyświetla treść wszystkich plików

en: Print dconf database content
pl: Wyświetla treść bazy danych DConf

en: Print dconf lock content
pl: Wyświetla treść blokady DConf

en: Print error messages
pl: Wyświetla komunikaty o błędach

en: Print fingerprint-auth content
pl: Wyświetla treść pliku fingerprint-auth

en: Print nsswitch.conf content
pl: Wyświetla treść pliku nsswitch.conf

en: Print password-auth content
pl: Wyświetla treść pliku password-auth

en: Print postlogin content
pl: Wyświetla treść pliku postlogin

en: Print profile requirements
pl: Wyświetla wymagania profilu

en: Print smartcard-auth content
pl: Wyświetla treść pliku smartcard-auth

en: Print system-auth content
pl: Wyświetla treść pliku system-auth

en: Print trace messages
pl: Wyświetla komunikaty śledzenia

en: Print warning messages
pl: Wyświetla komunikaty ostrzeżeń

en: Profile "%s" already exist at [%s]
pl: Profil „%s” już istnieje w [%s]

en: Profile "%s" was selected.
pl: Wybrano profil „%s”.

en: Profile ID: %s
pl: Identyfikator profilu: %s

en: Profile [%s] does not contain a name in [%s]!
pl: Profil [%s] nie zawiera nazwy w [%s].

en: Profile [%s] found at [%s]
pl: Odnaleziono profil [%s] w [%s]

en: Profile [%s] is a custom profile
pl: Profil [%s] jest profilem niestandardowym

en: Profile [%s] is a default profile
pl: Profil [%s] jest domyślnym profilem

en: Profile [%s] is a vendor profile
pl: Profil [%s] jest profilem dostawcy

en: Profile [%s] was not found
pl: Nie odnaleziono profilu [%s]

en: Profile feature [%s] is no longer supported, removing it...
pl: Funkcja profilu [%s] nie jest już obsługiwana, usuwanie jej…

en: Profile identifier.
pl: Identyfikator profilu.

en: Reading file [%s/%s]
pl: Odczytywanie pliku [%s/%s]

en: Reading profile directory [%s]
pl: Odczytywanie katalogu profilu [%s]

en: Refusing to activate profile unless this file is removed or overwrite is requested.
pl: Odmawianie aktywacji profilu, jeśli ten plik nie zostanie usunięty lub zażądane zostanie zastąpienie.

en: Refusing to activate profile unless those changes are removed or overwrite is requested.
pl: Odmawianie aktywacji profilu, jeśli te zmiany nie zostaną usunięte lub zażądane zostanie zastąpienie.

en: Regenerate configuration for currently selected command
pl: Ponownie tworzy konfigurację dla obecnie wybranego polecenia

en: Remove backup
pl: Usuwa kopię zapasową

en: Removing [%s]
pl: Usuwanie [%s]

en: Removing backup [%s]
pl: Usuwanie kopii zapasowej [%s]

en: Removing directory [%s]
pl: Usuwanie katalogu [%s]

en: Removing file [%s/%s]
pl: Usuwanie pliku [%s/%s]

en: Removing file: %s
pl: Usuwanie pliku: %s

en: Renaming [%s] to [%s]
pl: Zmienianie nazwy [%s] na [%s]

en: Restore from backup
pl: Przywraca z kopii zapasowej

en: Restoring configuration from backup [%s]
pl: Przywracanie konfiguracji z kopii zapasowej [%s]

en: Running authconfig compatibility tool.
pl: Uruchamianie narzędzia zgodności z programem authconfig.

en: SSSD for authentication by default with manually managed configuration
pl: domyślnie uwierzytelnianie przez SSSD za pomocą ręcznie zarządzanej konfiguracji

en: SSSD for user information by default with manually managed configuration
pl: domyślnie informacje o użytkowniku z SSSD za pomocą ręcznie zarządzanej konfiguracji

en: See Fedora 28 Change Page: https://fedoraproject.org/wiki/Changes/AuthselectAsDefault
pl: Strona o zmianie w Fedorze 28 https://fedoraproject.org/wiki/Changes/AuthselectAsDefault zawiera więcej informacji

en: See man authselect-migration(7) to help you with migration to authselect
pl: Polecenie man authselect-migration(7) zawiera informacje o migracji do authselect

en: Select profile
pl: Wybiera profil

en: Service %s was not found. Please install the service.
pl: Nie odnaleziono usługi %s. Proszę ją zainstalować.

en: Show brief usage message for a command
pl: Wyświetla krótki opis użycia dla polecenia

en: Show profile information
pl: Wyświetla informacje o profilu

en: Show this for a command
pl: Wyświetla to dla polecenia

en: Skipping [%s] because it is not an authselect file
pl: Pomijanie [%s], ponieważ nie jest plikiem authselect

en: Some directories are not accessible by authselect!
pl: Część katalogów jest niedostępna dla programu authselect.

en: Some unexpected changes to the configuration were detected. Use 'select' command instead.
pl: Wykryto nieoczekiwane zmiany konfiguracji. Proszę użyć polecenia „select” zamiast tego.

en: Symbolic link [%s] to [%s] still exists!
pl: Dowiązanie symboliczne [%s] to [%s] nadal istnieje.

en: Symbolic links were successfully removed
pl: Pomyślnie usunięto dowiązania symboliczne

en: Symlink dconf files from the base profile instead of copying them
pl: Tworzy dowiązania symboliczne plików dconf z profilu podstawowego zamiast je kopiować

en: Symlink meta files from the base profile instead of copying them
pl: Tworzy dowiązania symboliczne plików meta z profilu podstawowego zamiast je kopiować

en: Symlink nsswitch files from the base profile instead of copying them
pl: Tworzy dowiązania symboliczne plików nsswitch z profilu podstawowego zamiast je kopiować

en: Symlink pam files from the base profile instead of copying them
pl: Tworzy dowiązania symboliczne plików pam z profilu podstawowego zamiast je kopiować

en: Symlink specific file (can be set multiple times)
pl: Tworzy dowiązanie symboliczne podanego pliku (można ustawiać wielokrotnie)

en: System was not configured with authselect.
pl: System nie został skonfigurowany za pomocą programu authselect.

en: Temporary file is named [%s]
pl: Plik tymczasowy ma nazwę [%s]

en: The following nsswitch maps are overwritten by the profile:
pl: Te mapowania nsswitch zostały zastąpione przez ten profil:

en: The purpose of this tool is to enable authentication against chosen services with authselect and minimum configuration. It does not provide all capabilities of authconfig.
pl: Celem tego narzędzia jest umożliwienie uwierzytelniania przez wybrane usługi za pomocą programu authselect i minimalnej konfiguracji. Nie zapewnia on wszystkich możliwości programu authconfig.

en: There is no filename in [%s]
pl: Nie ma nazwy pliku w [%s]

en: These options are no longer supported and have no effect
pl: Te opcje nie są już obsługiwane i nie są uwzględniane

en: These options have a compatibility layer
pl: Te opcje mają warstwę zgodności

en: Trying to activate profile [%s]
pl: Próba aktywacji profilu [%s]

en: Trying to backup authselect configuration to [%s]
pl: Próba utworzenia kopii zapasowej konfiguracji authselect w [%s]

en: Trying to backup system configuration to [%s]
pl: Próba utworzenia kopii zapasowej konfiguracji systemu w [%s]

en: Trying to uninstall authselect configuration
pl: Próba odinstalowania konfiguracji authselect

en: Unable to access [%s] [%d]: %s
pl: Nie można uzyskać dostępu do [%s] [%d]: %s

en: Unable to access directory [%s] in [WX] mode!
pl: Nie można uzyskać dostępu do katalogu [%s] w trybie [WX].

en: Unable to activate profile [%d]: %s
pl: Nie można aktywować profilu [%d]: %s

en: Unable to activate profile [%s] [%d]: %s
pl: Nie można aktywować profilu [%s] [%d]: %s

en: Unable to apply changes [%d]: %s
pl: Nie można zastosować zmian [%d]: %s

en: Unable to backup current configuration [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć kopii zapasowej obecnej konfiguracji [%d]: %s

en: Unable to backup current configuration!
pl: Nie można utworzyć kopii zapasowej obecnej konfiguracji.

en: Unable to check configuration [%d]: %s
pl: Nie można sprawdzić konfiguracji [%d]: %s

en: Unable to check file [%s] [%d]: %s
pl: Nie można sprawdzić pliku [%s] [%d]: %s

en: Unable to check file mode of [%s] [%d]: %s
pl: Nie można sprawdzić trybu pliku [%s] [%d]: %s

en: Unable to check presence of [%s] [%d]: %s
pl: Nie można sprawdzić obecności [%s] [%d]: %s

en: Unable to chmod file [%s] [%d]: %s
pl: Nie można ustawić chmod pliku [%s] [%d]: %s

en: Unable to chown file [%s] [%d]: %s
pl: Nie można zmienić właściciela pliku [%s] [%d]: %s

en: Unable to compile regular expression: regex error %d
pl: Nie można skompilować wyrażenia regularnego: błąd wyrażenia regularnego %d

en: Unable to copy [%s] to [%s/%s] [%d]: %s
pl: Nie można skopiować [%s] do [%s/%s] [%d]: %s

en: Unable to copy files [%d]: %s
pl: Nie można skopiować plików [%d]: %s

en: Unable to create [%s] [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć [%s] [%d]: %s

en: Unable to create array (out of memory)
pl: Nie można utworzyć macierzy (brak pamięci)

en: Unable to create backup [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć kopii zapasowej [%d]: %s

en: Unable to create backup directory [%s/%s] [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć katalogu kopii zapasowej [%s/%s] [%d]: %s

en: Unable to create backup directory [%s] [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć katalogu kopii zapasowej [%s] [%d]: %s

en: Unable to create empty profile [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć pustego profilu [%d]: %s

en: Unable to create file name: out of memory
pl: Nie można utworzyć nazwy pliku: brak pamięci

en: Unable to create message!
pl: Nie można utworzyć komunikatu.

en: Unable to create new profile [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć nowego profilu [%d]: %s

en: Unable to create path [%s] [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć ścieżki [%s] [%d]: %s

en: Unable to create profile [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć profilu [%d]: %s

en: Unable to create profile path: out of memory
pl: Nie można utworzyć ścieżki do profilu: brak pamięci

en: Unable to create selabel context [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć kontekstu selabel [%d]: %s

en: Unable to create symbolic link [%s] [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć dowiązania symbolicznego [%s] [%d]: %s

en: Unable to create symbolic link [%s] to [%s] [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć dowiązania symbolicznego [%s] do [%s] [%d]: %s

en: Unable to create symbolic links [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć dowiązań symbolicznych [%d]: %s

en: Unable to create temporary file for [%s] [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego dla [%s] [%d]: %s

en: Unable to delete directory [%s] [%d]: %s
pl: Nie można usunąć katalogu [%s] [%d]: %s

en: Unable to disable feature [%d]: %s
pl: Nie można wyłączyć funkcji [%d]: %s

en: Unable to enable feature [%d]: %s
pl: Nie można włączyć funkcji [%d]: %s

en: Unable to find new match: regex error %d
pl: Nie można odnaleźć nowego wyniku: błąd wyrażenia regularnego %d

en: Unable to find nsswitch maps [%d]: %s
pl: Nie można odnaleźć mapowań nsswitch [%d]: %s

en: Unable to find profile [%s] [%d]: %s
pl: Nie można odnaleźć profilu [%s] [%d]: %s

en: Unable to generate files [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć plików [%d]: %s

en: Unable to generate nsswitch.conf
pl: Nie można utworzyć pliku nsswitch.conf

en: Unable to generate nsswitch.conf [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć pliku nsswitch.conf [%d]: %s

en: Unable to generate template [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć szablonu [%d]: %s

en: Unable to get basename of [%s]
pl: Nie można uzyskać podstawowej nazwy [%s]

en: Unable to get current configuration [%d]: %s
pl: Nie można uzyskać obecnej konfiguracji [%d]: %s

en: Unable to get current fscreate selinux context!
pl: Nie można uzyskać obecnego kontekstu fscreate SELinuksa.

en: Unable to get current time!
pl: Nie można uzyskać obecnego czasu.

en: Unable to get default selinux context for [%s] [%d]: %s!
pl: Nie można uzyskać domyślnego kontekstu SELinuksa dla [%s] [%d]: %s

en: Unable to get generated content [%d]: %s
pl: Nie można uzyskać utworzonej treści [%d]: %s

en: Unable to get parent directory of [%s] [%d]: %s
pl: Nie można uzyskać katalogu nadrzędnego [%s] [%d]: %s

en: Unable to get path to %s parent directory!
pl: Nie można uzyskać ścieżki do katalogu nadrzędnego %s.

en: Unable to get profile features [%d]: %s
pl: Nie można uzyskać funkcji profilu [%d]: %s

en: Unable to get profile information [%d]: %s
pl: Nie można uzyskać informacji o profilu [%d]: %s

en: Unable to get profile list!
pl: Nie można uzyskać listy profili.

en: Unable to list available backups!
pl: Nie można wyświetlić listy dostępnych kopii zapasowych.

en: Unable to list directory [%s] [%d]: %s
pl: Nie można wyświetlić zawartości katalogu [%s] [%d]: %s

en: Unable to list profiles [%d]: %s
pl: Nie można wyświetlić listy profili [%d]: %s

en: Unable to load profile [%s] [%d]: %s
pl: Nie można wczytać profilu [%s] [%d]: %s

en: Unable to lookup selinux context [%d]: %s
pl: Nie można wyszukać kontekstu SELinuksa [%d]: %s

en: Unable to make path [%s] [%d]: %s
pl: Nie można utworzyć ścieżki [%s] [%d]: %s

en: Unable to obtain feature list (out of memory)
pl: Nie można uzyskać listy funkcji (brak pamięci)

en: Unable to obtain nsswitch maps!
pl: Nie można uzyskać mapowań nsswitch.

en: Unable to obtain selinux context for [%s] [%d]: %s
pl: Nie można uzyskać kontekstu SELinuksa dla [%s] [%d]: %s

en: Unable to obtain supported features
pl: Nie można uzyskać obsługiwanych funkcji

en: Unable to open directory [%s] [%d]: %s
pl: Nie można otworzyć katalogu [%s] [%d]: %s

en: Unable to open file [%s] [%d]: %s
pl: Nie można otworzyć pliku [%s] [%d]: %s

en: Unable to overwrite file [%s] [%d]: %s
pl: Nie można zastąpić pliku [%s] [%d]: %s

en: Unable to parse command arguments
pl: Nie można przetworzyć parametrów polecenia

en: Unable to process match [%d]: %s
pl: Nie można przetworzyć wyniku [%d]: %s

en: Unable to process operator [%d]: %s
pl: Nie można przetworzyć operatora [%d]: %s

en: Unable to read [%s] [%d]: %s
pl: Nie można odczytać [%s] [%d]: %s

en: Unable to read base profile [%s] [%d]: %s
pl: Nie można odczytać podstawowego profilu [%s] [%d]: %s

en: Unable to read file [%s/%s] [%d]: %s
pl: Nie można odczytać pliku [%s/%s] [%d]: %s

en: Unable to read file [%s] [%d]: %s
pl: Nie można odczytać pliku [%s] [%d]: %s

en: Unable to read link destination [%s] [%d]: %s
pl: Nie można odczytać celu dowiązania [%s] [%d]: %s

en: Unable to read profile requirements!
pl: Nie można odczytać wymagań profilu.

en: Unable to remove backup [%s] [%d]: %s
pl: Nie można usunąć kopii zapasowej [%s] [%d]: %s

en: Unable to remove symlinks [%d]: %s
pl: Nie można usunąć dowiązań symbolicznych [%d]: %s

en: Unable to rename [%s] to [%s] [%d]: %s
pl: Nie można zmienić nazwy [%s] na [%s] [%d]: %s

en: Unable to resolve symbolic links names
pl: Nie można rozwiązać nazw dowiązań symbolicznych

en: Unable to restore [%s] [%d]: %s
pl: Nie można przywrócić [%s] [%d]: %s

en: Unable to restore backup [%s] [%d]: %s
pl: Nie można przywrócić kopii zapasowej [%s] [%d]: %s

en: Unable to restore fscreate selinux context!
pl: Nie można przywrócić kontekstu fscreate SELinuksa.

en: Unable to search string: regex error %d
pl: Nie można wyszukać ciągu: błąd wyrażenia regularnego %d

en: Unable to set fscreate selinux context!
pl: Nie można utworzyć kontekstu fscreate SELinuksa.

en: Unable to stat [%s] [%d]: %s
pl: Nie można wykonać stat na [%s] [%d]: %s

en: Unable to stat directory [%d]: %s
pl: Nie można wykonać stat na katalogu [%d]: %s

en: Unable to test current configuration [%d]: %s
pl: Nie można przetestować obecnej konfiguracji [%d]: %s

en: Unable to uninstall authselect configuration [%d]: %s
pl: Nie można odinstalować konfiguracji authselect [%d]: %s

en: Unable to update dconf database [%d]: %s
pl: Nie można zaktualizować bazy danych DConf [%d]: %s

en: Unable to validate file [%s] [%d]: %s
pl: Nie można sprawdzić poprawności pliku [%s] [%d]: %s

en: Unable to validate link [%s] [%d]: %s
pl: Nie można sprawdzić poprawności dowiązania [%s] [%d]: %s

en: Unable to write configuration [%d]: %s
pl: Nie można zapisać konfiguracji [%d]: %s

en: Unable to write data [%s] [%d]: %s
pl: Nie można zapisać danych [%s] [%d]: %s

en: Unable to write generated system files [%d]: %s
pl: Nie można zapisać utworzonych plików systemowych [%d]: %s

en: Unable to write temporary file [%s] [%d]: %s
pl: Nie można zapisać pliku tymczasowego [%s] [%d]: %s

en: Unable to write to [%s] [%d]: %s
pl: Nie można zapisać do [%s] [%d]: %s

en: Unexpected changes to the configuration were detected.
pl: Wykryto nieoczekiwane zmiany konfiguracji.

en: Unexpected parameter: %s
pl: Nieoczekiwany parametr: %s

en: Uninstall authselect configuration
pl: Odinstalowuje konfigurację authselect

en: Unknown file name [%s]
pl: Nieznana nazwa pliku [%s]

en: Unknown profile feature [%s]
pl: Nieznana funkcja profilu [%s]

en: Unknown profile feature [%s], did you mean [%s]?
pl: Nieznana funkcja profilu [%s], czy chodziło o [%s]?

en: Usage:
    %s COMMAND COMMAND-ARGS
pl: Użycie:
    %s POLECENIE PARAMETRY-POLECENIA

en: Validating file [%s]
pl: Sprawdzanie poprawności pliku [%s]

en: Validating link [%s]
pl: Sprawdzanie poprawności dowiązania [%s]

en: Value AUTHSELECT_PROFILE_ANY is invalid in this context
pl: Wartość AUTHSELECT_PROFILE_ANY jest nieprawidłowa w tym kontekście

en: Warning: These options are not supported anymore and have no effect:
pl: Ostrzeżenie: te opcje nie są już obsługiwane i nie są uwzględniane:

en: Writing temporary file for [%s]
pl: Zapisywanie pliku tymczasowego dla [%s]

en: [%s] does not exist!
pl: [%s] nie istnieje.

en: [%s] has unexpected content!
pl: [%s] ma nieoczekiwaną treść.

en: [%s] has wrong group [%u], expected [%u]!
pl: [%s] ma błędną grupę [%u], oczekiwano [%u].

en: [%s] has wrong mode [%.4o], expected [%.4o]!
pl: [%s] ma błędny tryb [%.4o], oczekiwano [%.4o].

en: [%s] has wrong owner [%u], expected [%u]!
pl: [%s] ma błędnego właściciela [%u], oczekiwano [%u].

en: [%s] has wrong type [%.7o], expected [%.7o]!
pl: [%s] ma błędny typ [%.7o], oczekiwano [%.7o].

en: [%s] is not a directory!
pl: [%s] nie jest katalogiem.

en: [%s] is not a regular file!
pl: [%s] nie jest zwykłym plikiem.

en: [%s] is not a symbolic link!
pl: [%s] nie jest dowiązaniem symbolicznym.

en: [%s] was not created by authselect!
pl: [%s] nie zostało utworzone przez program authselect.

en: [OPTIONS...]
pl: [OPCJE…]

en: account locking in case of too many consecutive authentication failures
pl: blokowanie konta w przypadku za dużej liczby kolejnych niepowodzeń uwierzytelniania

en: action to be taken on smart card removal
pl: działanie podejmowane podczas usuwania smart card

en: authconfig can only be run as root
pl: tylko root może uruchamiać program authconfig

en: authentication with fingerprint readers by default
pl: domyślnie uwierzytelnianie za pomocą czytnika linii papilarnych

en: authentication with smart card by default
pl: domyślnie uwierzytelnianie za pomocą smart card

en: automatic per-user ecryptfs
pl: automatyczne eCryptfs dla każdego użytkownika

en: caching of user credentials in SSSD by default
pl: domyślnie zapisywanie danych uwierzytelniających użytkownika w pamięci podręcznej SSSD

en: check of access.conf during account authorization
pl: sprawdzanie pliku access.conf podczas upoważniania konta

en: creation of home directories for users on their first login
pl: tworzenie katalogów domowych użytkowników podczas ich pierwszego logowania

en: default Kerberos KDC
pl: domyślne KDC Kerberosa

en: default Kerberos admin server
pl: domyślny serwer administracyjny Kerberosa

en: default Kerberos realm
pl: domyślny obszar Kerberosa

en: default LDAP base DN
pl: domyślny podstawowy DN LDAP

en: default LDAP server hostname or URI
pl: nazwa komputera lub adres URI domyślnego serwera LDAP

en: default NIS domain
pl: domyślna domena NIS

en: default NIS server
pl: domyślny serwer NIS

en: disable
pl: wyłączenie

en: do not start/stop services
pl: bez uruchamiania/zatrzymywania usług

en: enable
pl: włączenie

en: join the winbind domain or ads realm now as this administrator
pl: dołączenie do domeny winbind lub obszaru ADS jako ten administrator

en: maximum number of consecutive characters of same class in a password
pl: maksymalna liczba znaków tej samej klasy następujących po sobie w haśle

en: maximum number of same consecutive characters in a password
pl: maksymalna liczba takich samych znaków następujących po sobie w haśle

en: minimum length of a password
pl: minimalna długość hasła

en: minimum number of character classes in a password
pl: minimalna liczba klas znaków w haśle

en: not set
pl: nie ustawiono

en: require at least one digit in a password
pl: wymaganie co najmniej jednej cyfry w haśle

en: require at least one lowercase character in a password
pl: wymaganie co najmniej jednego małego znaku w haśle

en: require at least one other character in a password
pl: wymaganie co najmniej jednego innego znaku w haśle

en: require at least one uppercase character in a password
pl: wymaganie co najmniej jednego wielkiego znaku w haśle

en: require smart card for authentication by default
pl: domyślne wymaganie smart card do uwierzytelniania

en: the same as --updateall
pl: to samo, co --updateall

en: update all configuration files
pl: aktualizowanie wszystkich plików konfiguracyjnych

en: use of DNS to find Kerberos KDCs
pl: użycie DNS do wyszukiwania KDC Kerberosa

en: use of DNS to find Kerberos realms
pl: użycie DNS do wyszukiwania obszarów Kerberosa

en: use of RFC-2307bis schema for LDAP user information lookups
pl: użycie schematu RFC-2307bis do wyszukiwania informacji o użytkowniku LDAP

en: use of TLS for identity lookups with LDAP (RFC-2830)
pl: użycie TLS do wyszukiwania tożsamości za pomocą LDAP (RFC-2830)

en: use of TLS with LDAP (RFC-2830)
pl: użycie TLS z LDAP (RFC-2830)

en: winbind for authentication by default
pl: domyślnie uwierzytelnianie za pomocą winbind

en: winbind for user information by default
pl: domyślnie winbind do wyszukiwania informacji o użytkowniku

en: workgroup authentication servers are in
pl: serwery uwierzytelniania grupy roboczej znajdują się w
