yum - en to ms translation catalogue (30 entries)

en: No header - huh?
ms: Tiada pengepala - huh?

en: yes
ms: ya

en: n
ms: t

en: no
ms: tidak

en: Is this ok [y/N]:
ms: Adakah ini ok [y/T]:

en: Version
ms: Versi

en: Size
ms: Saiz

en: Could not perform checksum
ms: Tidak dapat melaksanakan checksum

en: using local copy of %s
ms: menggunakan salinan tempatan bagi %s

en: Header is not complete.
ms: Pengepala tidak lengkap.

en: Problem opening package %s
ms: Masalah membuka pakej %s

en: Package %s is not signed
ms: Pakej %s tidak ditandatangan

en: Cannot remove %s
ms: Tidak dapat membuang %s

en: Cannot remove %s file %s
ms: Tidak dapat membuang %s fail %s

en: %s file %s removed
ms: %s fail %s dibuang

en: %d %s files removed
ms: %d %s fail dibuang

en: Searching %d packages
ms: Mencari %d pakej

en: searching package %s
ms: mencari pakej %s

en: Provides-match: %s
ms: Padanan Menyediakan: %s

en: Invalid version flag
ms: Bendera versi tidak sah

en: No Package found for %s
ms: Tiada Pakej dijumpai untuk %s

note: update everything (the easy case)
en: Updating Everything
ms: Mengemaskini Semuanya

en: Cannot open file: %s. Skipping.
ms: Tidak dapat membuka fail: %s. Melangkau.

en: Examining %s: %s
ms: Memeriksa %s: %s

en: Marking %s to be installed
ms: Menanda %s untuk dipasang

en: Not installing key
ms: Tidak memasang kekunci

en: Key imported successfully
ms: Kekunci berjaya diimport

en: Test Transaction Errors:
ms: Ralat Ujian Transaksi:

en: Damaged Header %s
ms: Pengepala Rosak %s

en: Error opening rpm %s - error %s
ms: Ralat membuka rpm %s - ralat %s
