Spacewalk - en to cs translation catalogue (272 entries)

en: 
    Aborted.
cs: 
    Přerušeno.

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  <Space> selects  |  <F12> next screen
cs:   <Tab>/<Alt-Tab> mezi položkami  |  <Mezera> vybírá  |  <F12> další obrazovka

en: %s megabytes
cs: %s megabytů

en: %s was not found
cs: %s nebylo nalezeno

en: *Email Address:
cs: *Emailová adresa:

en: <b>Downloads &amp; Upgrades:</b>
cs: <b>Downloady &amp; aktualizace:</b>

en: <b>Security &amp; Updates:</b>
cs: <b>Bezpečnost &amp; Aktualizace:</b>

en: <b>Support:</b>
cs: <b>Podpora:</b>

en: <b>System ID:</b>
cs: <b>ID systému:</b>

en: <b>Warning</b>
cs: <b>Varování</b>

en: <big><b>Profile Data</b></big>
cs: <big><b>Data profilu</b></big>

en: <big><b>System Name</b></big>
cs: <big><b>Jméno systému</b></big>

en: <small><b>Example:</b> squid.example.com:3128</small>
cs: <small><b>Příklad:</b> squid.priklad.cz:3128</small>

en: <small><b>Example</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>
cs: <small><b>Příklad</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>

en: <small><b>Tip:</b> Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html.</small>
cs: <small><b>Tip:</b> Red Hat si váží vašeho soukromí: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html.</small>

en: A common cause of this error is the system time being incorrect. Verify that the time on this system is correct.
cs: Častý důvod této chyby je nesprávný systémový čas. Zkontrolujte, zda je čas v systému správně nastaven.

en: A connection was attempted with a malformed URI.
cs: Došlo k pokusu o spojení s poškozeným URI.

en: A connection was attempted with a malformed URI: %s.
cs: Došlo k pokusu o spojení s poškozeným URI: %s.

en: A profilename was not specified, and hostname and IP address could not be determined to use as a profilename, please specify one.
cs: Název profilu nebyl zadán a jméno počítače a IP adresa nemohly být použity jako název profilu, zadejte jej prosím.

en: A proxy was specified at %s.
cs: Nastavena proxy %s.

en: A username and password are required to register a system.
cs: Uživatelské jméno a heslo je vyžadováno pro registraci systému.

en: Access to the technical support experts at Red Hat or Red Hat's partners for help with any issues you might encounter with this system.
cs: Přístup k expertům technické pomoci ve firmě Red Hat nebo jejím partnerům, kteří vám pomohou vyřešit problémy, které mohou v systému nastat.

en: Additional hardware information including PCI devices, disk sizes and mount points will be included in the profile.
cs: V profilu budou zahrnuty další informace včetně zařízení PCI, velikostí disků a míst připojení.

en: All available updates
cs: Všechny dostupné aktualizace

en: An error has occurred:
cs: Došlo k chybě:

en: An unexpected OS error occurred: %s
cs: Došlo k neočekávané chybě OS: %s

en: Architecture: %s, OS Release: %s, OS Version: %s
cs: Architektura: %s, vydání OS: %s, verze OS: %s

en: Are you sure you don't want to register your system with Red Hat? You'll miss out on the benefits of a Red Hat Enterprise Linux Subscription:
cs: Připojení systému k RHN (Red Hat Network) umožňuje naplno využít výhody předplaceného přístupu včetně:

en: Are you sure you would like to continue?
cs: Jste si jisti, že chcete pokračovat?

en: Back
cs: Zpět

en: Building Package List
cs: Sestavuji seznam balíčků

en: Building a list of RPM packages installed on your system.  Please wait.
cs: Sestavuji seznam balíčků RPM nainstalovaných na vašem systému. Čekejte prosím.

en: CPU Model:
cs: Model CPU:

en: CPU Speed:
cs: Rychlost CPU:

en: CPU model:
cs: Model CPU:

en: CPU speed:
cs: Rychlost CPU:

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Certificate _Location:
cs: Umístění certifikátu:

en: Channel(s): %s successfully added
cs: Kanály: %s úspěšně přidány

en: Channel(s): %s successfully removed
cs: Kanály %s byly úspěšně odebrány.

en: Close
cs: Zavřít

en: Compliance:
cs: Shoda:

en: Connection aborted by the user
cs: Spojení přerušeno uživatelem

en: Copyright © 2006--2014 Red Hat, Inc. All rights reserved.
cs: Copyright © 2006--2014 Red Hat, Inc. Všechna práva vyhrazena.

en: Create Profile
cs: Vytvoření profilu

en: Create Profile - Hardware
cs: Připojit váš systém

en: Create Profile - Packages
cs: Připojit váš systém

en: Create profile
cs: Vytvořit profil

en: Delay error from server.  The message was:
cs: Překročen maximální čas odezvy serveru:

en: Do not attempt to use X
cs: Nezkoušejte použít X

en: Do not probe or upload any hardware info
cs:     --nohardware               - nedetekovat a neodesílat informace o hardware

en: Do not profile or upload any package info
cs:     --nopackages               - nezařazovat do profilu a neodesílat žádné informace o balíčcích

en: Do not start rhnsd after completion
cs: Po dokončení nestartuj rhnsd

en: Download installation images for Red Hat Enterprise Linux releases, including new releases.
cs: Stáhněte si instalační obrazy Red Hat Enterprise Linuxu včetně nových verzí.

en: Downloads & Upgrades:
cs: Stahování & nové verze:

en: ERROR
cs: CHYBA

en: ERROR: can not find RHNS CA file
cs: CHYBA: nemohu najít soubor RHNS CA

en: ERROR: must be root to execute
cs: CHYBA: Musíte být root, abyste toto mohl spustit.

en: ERROR: these arguments make no sense in this context (try --help)
cs: CHYBA: tyto parametry nedávají žádný smysl v tomto kontextu (zkuste --help)

en: ERROR: you have to specify at least one channel
cs: CHYBA: musíte uvést aspoň jeden kanál

en: ERROR: you may want to specify --add, --remove or --list
cs: CHYBA: asi chcete uvést --add, --remove nebo --list

en: Enter in the format hostname(:port)
cs: Vložte ve formátu jméno_počítače(:port)

en: Error
cs: Chyba

en: Error communicating with server. The message was:
cs: Chyba při komunikaci se serverem. Zpráva byla:

en: Error during adding channel(s) %s
cs: Chyba při přidávání kanálů %s

en: Error during removal of channel(s) %s
cs: Chyba při odstraňování kanálů %s

en: Error parsing the oemInfo file at field:
cs: Chyba při zpracovávání souboru oemInfo v poli:

en: Error reading cpu information:
cs: Chyba při čtení informací o cpu:

en: Error reading install method information:
cs: Chyba při čtení informací o metodě instalace:

en: Error reading network interface information:
cs: Chyba při čtení informací o síťových rozhraních:

en: Error reading networking information:
cs: Chyba při čtení informací o síti:

en: Error reading system memory information:
cs: Chyba při čtení informací o systémové paměti:

en: Error running hardware profile
cs: Chyba při spouštění profilu hardware

en: Error validating data at server:
cs: Chyba při ověřování správnosti dat na serveru:

en: Error:
cs: Chyba:

en: Error: Server Unavailable. Please try later.
cs: Chyba: Server je nedostupný. Prosím zkuste to později.

en: Example: https://satellite.example.com/XMLRPC
cs: Příklad: https://satellite.example.com/XMLRPC

en: Fatal Error
cs: Fatální chyba

en: File Not Found:
cs: Soubor nenalezen:

en: Finish
cs: Dokončit

en: Getting list of packages installed on the system
cs: Získávám seznam balíčků nainstalovaných v systému

en: Hardware Info
cs: Informace o hardware

en: Hardware Profile
cs: Profil hardware

en: Hostname:
cs: Jméno počítače:

en: Hostname:
cs: Jméno počítače:

en: I'll register later.
cs: Zaregistruji se později.

en: IP Address:
cs: IP adresa:

en: IP Address:
cs: IP adresa:

en: Include RPM packages installed on this system in my System Profile
cs: Zahrnout v mém profilu systému balíčky RPM nainstalované na tomto systému

en: Include the following information about hardware and network:
cs: Zahrnout následující informace o hardware a síti:

en: Installation _Number:
cs: I_nstalační číslo:

en: Limited updates
cs: Omezené aktualizace

en: Link To Subscription
cs: Odkaz na předplatné

en: Location:
cs: Umístění:

en: Make sure the network connection on this system is operational.
cs: Ujistěte se, že vaše síťové připojení je funkční.

en: Memory:
cs: Paměť:

en: Memory:
cs: Paměť:

en: Network error:
cs: Chyba sítě:

en: Next
cs: Vpřed

en: No, Cancel
cs: Ne, zrušit

en: Notice
cs: Upozornění

en: Operating System version:
cs: Verze operačního systému:

en: Package
cs: Balíček

en: Package Information
cs: Informace o balíčku

en: Password error. The message was:
cs: Chyba v heslu:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Please enter a desired login.
cs: Vložte prosím přihlašovací jméno.

en: Please enter and verify a password.
cs: Prosím zadejte a potvrďte heslo.

en: Please enter your Red Hat account information:
cs: Informace o účtu

en: Please enter your account information for the <b>%s</b> Spacewalk server:
cs: Registrační informace pro:

en: Press <space> to deselect the option.
cs: Zmáčkněte <mezerník> pro zrušení výběru.

en: Problem registering system.
cs: Problém při registrování systému.

en: Problem registering system:
cs: Problém při registrování systému:

en: Problem sending hardware information.
cs: Problém při odesílání informací o hardware.

en: Problem sending hardware profile.
cs: Problém při odesílání profilu hardware.

en: Problem sending hardware profile:
cs: Problém při odesílání profilu hardware:

en: Problem sending package information.
cs: Problém při odesílání seznamu balíčků.

en: Problem sending package list.
cs: Problém při odesílání seznamu balíčků.

en: Problem sending package list:
cs: Problém při odesílání seznamu balíčků:

en: Problem writing out system id to disk.
cs: Problém při zapisování ID systému na disk.

en: Profile name:
cs: Název profilu:

en: Provide a security certificate
cs: Musíte zadat jméno uživatele.

en: Proxy Configuration
cs: Nastavení proxy

en: Proxy P_assword:
cs: Heslo k Proxy:

en: Proxy _Username:
cs: Uživatelské jméno k Proxy:

en: RHN Registration
cs: RHN registrace

en: RHN login field
cs: pole RHN login

en: RPM dependency error. The message was:
cs: Chyba  závislostí RPM. Zpráva byla:

en: RPM error.  The message was:
cs: Chyba RPM:

en: RPM information is important to determine what updated software packages are relevant to this system.
cs: Informace RPM jsou důležité pro určení, které aktualizované balíčky software se týkají tohoto systému.

en: Receive the latest software updates, including security updates, keeping this Red Hat Enterprise Linux system updated and secure.
cs: Přijímejte nejnovější aktualizace programů včetně bezpečnostních oprav, které budou systém Red Hat Enterprise Linux udržovat bezpečný a aktuální.

en: Red Hat Account
cs: Přihlášení u Red Hat

en: Red Hat Linux Version:
cs: Verze distribuce Red Hat Linux:

en: Register Later
cs: Zaregistrovat později

en: Register _Later
cs: Zaregistrovat později

en: Register the system even if it is already registered
cs: Zaregistrovat systém, i když už je registrován

en: Registering System
cs: Registrace systému

en: Registering system and sending profile information.  Please wait.
cs: Registruji systém a odesílám informace vašeho profilu. Čekejte prosím.

en: Registering your system with Red Hat allows you to take full advantage of the benefits of a paid subscription, including:
cs: Připojení systému k RHN (Red Hat Network) umožňuje naplno využít výhody předplaceného přístupu včetně:

en: Review Subscription
cs: Popis

en: SSL certificate:
cs: SSL certifikát:

en: Security & Updates:
cs: Bezpečnost & aktualizace:

en: See /var/log/up2date for more information
cs: Více informací naleznete ve /var/log/up2date

en: Select A File
cs: Vyberte soubor

en: Send _hardware profile
cs: Odeslat _hardwarový profil

en: Send _package profile
cs: Odeslat seznam _balíků

en: Send hardware profile checkbox
cs: Profil hardware

en: Send package profile checkbox
cs: Odeslat _seznam balíčků

en: Sending Information
cs: Odeslat informace o _hardware

en: Sending hardware information
cs: Odesílání informací o hardware

en: Sending package information
cs: Odesílání informací o balíčcích

en: Server has refused connection due to high load
cs: Server odmítl připojení kvůli vysoké zátěži

en: Show additional output
cs: Vypisovat více informací

en: Software Channel Subscriptions:
cs: Informace o kanálech

en: Software Update Not Set Up
cs: _Přerušit nastavení aktualizace programů

en: Software Updates Not Set Up
cs: _Přerušit nastavení aktualizace programů

en: Something went wrong while installing the new certificate:
cs: Něco se pokazilo při instalaci nového certifikátu:

en: Spacewalk Location:
cs: Adresa Spacewalk serveru:

en: Specify a file to use as the ssl CA cert
cs: Zadejte soubor, který bude použit jako SSL CA certifikát

en: Specify a password
cs: Zadejte heslo

en: Specify a password to use with an authenticated http proxy
cs: Zadejte heslo, které chcete použít pro autentizaci k HTTP proxy

en: Specify a profilename
cs: Zadejte jméno profilu

en: Specify a url to use as a server
cs: Zadejte, které URL serveru použít

en: Specify a username
cs: Zadejte uživatelské jméno

en: Specify a username to use with an authenticated http proxy
cs: Zadejte jméno uživatele, které chcete použít pro autentizaci k HTTP proxy

en: Specify an activation key
cs: Zadejte aktivační klíč

en: Specify an http proxy to use
cs: Zadejte HTTP proxy, kterou chcete používat

en: Subscriptions have been activated for the following Red Hat products/services:
cs: Číslo přihlášení není platné

en: Support:
cs: Podpora:

en: System Already Registered
cs: Systém je již registrován

en: System ID:
cs: ID systému:

en: System Registration
cs: Registrace systému

en: System _Name:
cs: ID systému:

en: Take me back to the registration
cs: Chci se vrátit k registraci

en: Take me back to the setup process.
cs: Zpět k procesu nastavení.

en: The installation number [ %s ] provided is not a valid installation number. Please go back to the previous screen and fix it.
cs: Zadané instalační číslo [ %s ] není platným instalačním číslem. Prosím vraťte se na předchozí obrazovku a opravte to.

en: The installation number is invalid
cs: Instalační číslo je neplatné

en: The server indicated an error:
cs: Server ohlásil chybu:

en: The server may be in outage mode. You may have to try connecting later.
cs: Server je asi v odstávce. Můžete se zkusit připojit později.

en: There was a SSL crypto error: %s
cs: Došlo k chybě šifrování SSL: %s

en: There was a problem registering this system.
cs: Došlo k problému při registrování systému.

en: There was an SSL error: %s
cs: Došlo k chybě SSL: %s

en: There was an authentication error: %s
cs: Došlo k chybě autentizace: %s

en: There was an error building the list of packages.
cs: Nastala chyba při vytváření seznamu balíků.

en: There was an error communicating with Spacewalk server.
cs: Při komunikaci se Spacewalk serverem došlo k chybě.

en: There was an error communicating with the registration server.  The message was:
cs: Při komunikaci s registračním serverem došlo k chybě. Zpráva byla:

en: There was an error communicating with the registration server:
cs: Při komunikaci s registračním serverem došlo k chybě:

en: There was an error getting the list of hardware.
cs: Fatální chyba při instalaci balíčku:

en: There was an error loading your configuration.  Make sure that
    you have read access to /etc/sysconfig/rhn.
cs: Při načítání konfigurace došlo k chybě. Ujistěte se, že máte právo číst
    soubor /etc/sysconfig/rhn.

en: There was an error saving your configuration. Make sure that
    you own %s.
cs: Při ukládání vaší konfigurace došlo k chybě. Ujistěte se, že
    vlastníte %s.

en: There was an error while applying your choice.
cs: Fatální chyba při instalaci balíčku:

en: There was an error while assembling information for the profile.
cs: Při sbírání informací pro profil nastala chyba.

en: There was an error while creating the profile.
cs: Nastala chyba při vytváření profilu.

en: There was an error while installing the certificate.
cs: Nastala chyba při instalaci certifikátu.

en: There was an error while logging in.
cs: V průběhu přihlašování nastal problém.

en: There was an error while populating the profile.
cs: Při plnění vašeho profilu nastala chyba.

en: There was some sort of I/O error: %s
cs: Došlo k I/O chybě: %s

en: There was some sort of I/O error: %s
cs: Došlo k I/O chybě: %s

en: This client requires the server to support %s, which the current server does not support
cs: Tento klient vyžaduje, aby server podporoval %s, což aktuální server nepodporuje

en: This server doesn't support functionality needed by this version of the software update setup client. Please try again with a newer server.
cs: Server nepodporuje funkcionalitu požadovanou tímto klientem. Prosím zkuste to znovu až s novějším serverem.

en: This system is already registered. Use --force to override
cs: Tento systém je již zaregistrován. Ignorujte pomocí --force

en: This system is not associated with any channel.
cs: Tento systém není asociován s žádným kanálem.

en: This system may not be updated until it is associated with a channel.
cs: Tento systém nemůže být aktualizován, dokud není asociován s nějakým kanálem.

en: Tip: Forgot your login or password?  Contact your Satellite's Organization Administrator.
cs: Tip: Zapoměli jste svůj login nebo heslo?  Kontaktujte správce své organizace v Satellitu.

en: Tip: Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html
cs: Tip: Red Hat si váží vašeho soukromí: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html

en: Unable to Locate SystemId
cs: Nepodařilo se nalézt ID systému

en: Unable to locate SystemId file. Is this system registered?
cs: Nemohu najít soubor se SystemId. Je tento systém zaregistrován?

en: Unable to open gui. Try `up2date --nox`
cs: Nelze použít grafické rozhraní. Zkuste `up2date --nox`

en: Updating hardware profile...
cs: Aktualizuji profil hardware...

en: Updating package profile...
cs: Aktualizuji seznam balíčků v profilu...

en: Updating virtualization profile...
cs: Aktualizuji seznam balíčků v profilu...

en: Use Authentication with HTTP Proxy
cs: Použít autentizaci

en: User interrupted process.
cs: Proces přerušen uživatelem.

en: V_iew Package Profile ...
cs: Zobraz_it seznam balíčků ...

en: Version:
cs: Verze:

en: View Hardware Profile
cs: Zobrazit hardwarový profil

en: View Package Profile
cs: Zobrazit seznam balíků

en: Warning
cs: Varování

en: Warning: unable to enable rhnsd with chkconfig
cs: Varování: nemohu povolit rhnsd pomocí chkconfig

en: We are attempting to contact the Red Hat Network server at %s.
cs: Navazuji spojení se serverem Red Hat Network: %s

en: We could not contact the Satellite or Proxy at '%s.'
cs: Nemůžeme kontaktovat Satellit nebo Proxy na '%s.'

en: Why Register
cs: Proč se registrovat

en: Why Should I Connect to RHN? ...
cs: Proč bych se měl k RHN připojit? ...

en: Why Should I Register?
cs: Proč se registrovat?

en: Yes, Continue
cs: Ano, pokračovat

en: Yes/No dialog:
cs: Dialog Ano/Ne:

en: You may be running a client that is incompatible with the server.
cs: Váš klient, který právě spouštíte, je nekompatibilní se serverem.

en: You may deselect individual packages by unchecking them below.
cs: Zrušit výběr jednotlivých balíčků můžete zrušením jejich zaškrtnutí níže.

en: You must be root to run %s
cs: Musíte být root, aby šlo spustit %s

en: You must choose a name for this profile.
cs: Musíte zvolit název tohoto profilu.

en: You must enter a login.
cs: Musíte zadat váš login.

en: You must enter a password.
cs: Musíte zadat heslo.

en: You must run rhn_register as root.
cs: Program rhn_register musíte spustit jako root.

en: You must run the RHN registration program as root.
cs: Registrační program RHN musíte spustit jako root.

en: You must select a certificate.
cs: Musíte vybrat certifikát.

en: You need to register this system by running `rhn_register` before using this option
cs: Před použitím této volby musíte svůj systém zaregistrovat spuštěním `up2date --register`

en: You specified an invalid protocol. Only https and http are allowed.
cs: Uvedly jste neplatný protokol. Jsou povolené pouze https nebo http.

en: You won't be able to receive software updates, including security updates, for this system.
cs: Přijímejte nejnovější aktualizace programů včetně bezpečnostních oprav, které budou systém Red Hat Enterprise Linux udržovat bezpečný a aktuální.

en: Your system is not setup for software updates.
cs: Váš systém není nastaven pro aktualizaci software.

en: [Deprecated] Read contact info from stdin
cs:     --contactinfo              - číst kontaktní informace ze stdin

en: _Activate a subscription now...
cs: _Aktivovat vaše předplatné...

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Exit
cs: _Ukončit

en: _Finish
cs: _Dokončit

en: _No, Cancel
cs: _Ne, zrušit

en: _No, I prefer to register at a later time.
cs: _Ne. Raději se zaregistruji později.

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Proxy Location:
cs: Umístění _proxy:

en: _Proxy Setup
cs: Nastavení _proxy

en: _View Hardware Profile ...
cs: _Zobrazit hardwarový profil ...

en: _Why Should I Register?
cs: Proč se registrovat?

en: _Yes, Continue
cs: _Ano, pokračovat

en: _Yes, I'd like to register now.
cs: Ano, rád bych se těď registroval.

en: class %s has no attribute '%s'
cs: třída %s nemá atribut '%s'

en: icon of aplet
cs: ikona apletu

en: installation number field
cs: instalační číslo

en: list all available child channels
cs: vypsat všechny dostupné "child" kanály

en: list channels
cs: seznam kanálů

en: name of channel you want to (un)subscribe
cs: jméno kanálu, který chcete (od|při)hlásit

en: progress bar
cs: Dialog průběhu

en: progress status
cs: stav

en: proxy location
cs: umístnění proxy

en: proxy password field
cs: heslo k proxy

en: proxy user field
cs: uživatelské jméno k proxy

en: satellite server location
cs: umístnění satellite serveru

en: subscribe to channel
cs: přihlásit do kanálu

en: system name
cs: jméno systému

en: unknown
cs: neznámý

en: unsubscribe from channel
cs: odhlásit se z kanálu

en: verbose output
cs: upovídaný výstup

en: your password
cs: vaše heslo

en: your user name
cs: vaše uživatelské jméno
