authselect 1.1 - en to cs translation catalogue (312 entries)

en: 
    Some unexpected changes to the configuration were detected.
    Use --force parameter if you want to overwrite these changes.
cs: 
    Byly zjištěny některé neočekávané změny konfigurace.
    Použijte parametr --force, chcete-li tyto změny přepsat.

en:  None
cs: Žádné

en: %-*s (created at %s)
cs: %-*s (vytvořeno v %s)

en: %s update failed: %d
cs: %s aktualizace selhala: %d

en: %s was not found. Please, install realmd.
cs: %s nenalezeno. Prosím, nainstalujte realmd.

en: <lowest-highest>
cs: <nejnižší-nejvyšší>

en: <number>
cs: <číslo>

en: <options>
cs: <parametry>

en: <servers>
cs: <servery>

en: At least one option is required!
cs: Je vyžadována alespoň jedna volba!

en: Authselect command '%s' can only be run as root!
cs: Příkaz '%s' programu authselect lze spustit pouze uživatelem root!

en: Available commands:
cs: Dostupné příkazy:

en: Backup [%s] contains authselect configuration
cs: Záloha [%s] obsahuje konfiguraci authselect

en: Backup [%s] contains non-authselect configuration
cs: Záloha [%s] obsahuje konfiguraci, která není určena pro authselect

en: Backup commands:
cs: Příkazy pro zálohování:

en: Backup stored at %s
cs: Záloha uložena v %s

en: Backup system files before activating profile
cs: Zazálohovat systémové soubory před aktivací profilu

en: Backup system files before activating profile (generate unique name)
cs: Zazálohovat systémové soubory před aktivací profilu (vytvořit jedinečný název)

en: Base new profile on a default profile even if vendor profile with the same name exists
cs: Založit nový profil na výchozím profilu, přestože profil výrobce se stejným názvem existuje

en: Bug: commands can't be NULL!
cs: Chyba: příkaz nemůže být NULL!

en: Changes were successfully applied.
cs: Změny byly úspěšně použity.

en: Check if the current configuration is valid
cs: Zkontrolovat, zda je současná konfigurace platná

en: Checking if all required directories are writable.
cs: Zkontrola, zda jsou všechny požadované adresáře zapisovatelné.

en: Command [%s] failed with %d, stderr:
cs: Příkaz [%s] selhal s %d, stderr:

en: Command options:
cs: Možnosti příkazu:

en: Common options:
cs: Společné možnosti:

en: Common options:
cs: Společné možnosti:

en: Comparing content against [%s]
cs: Porovnání obsahu proti [%s]

en: Comparing content against current profile
cs: Porovnání obsahu proti současnému profilu

en: Copying [%s] to [%s/%s]
cs: Kopírování [%s] do [%s/%s]

en: Create new authselect profile
cs: Vytvořit nový profil authselect

en: Create new profile as a vendor profile instead of a custom profile
cs: Vytvořit nový profil jako profil výrobce místo vlastního profil

en: Creating empty profile at [%s]
cs: Vytváření prázdného profilu v [%s]

en: Creating new profile from "%s" at [%s]
cs: Vytváření nového profilu "%s" v [%s]

en: Creating path [%s]
cs: Vytváření cesty [%s]

en: Creating symbolic link [%s] to [%s]
cs: Vytváření symbolického odkazu [%s] do [%s]

en: Creating temporary directory at [%s]
cs: Vytváření dočasného adresáře v [%s]

en: Current configuration is not valid. It was probably modified outside authselect.
cs: Aktuální konfigurace je neplatná. Byla pravděpodobně upravena mimo authselect.

en: Current configuration is valid.
cs: Aktuální konfigurace je platná.

en: Dconf is not installed on your system
cs: Dconf není ve vašem systému nainstalován

en: Default profile can not be created
cs: Výchozí profil nelze vytvořit

en: Directory [%s] does not exist, please create it!
cs: Adresář [%s] neexistuje, prosím, vytvořte jej!

en: Directory [%s] is missing!
cs: Adresář [%s] chybí!

en: Disable feature in currently selected profile
cs: Zakázat vlastnost v aktuálně zvoleném profilu

en: Do not backup system files when --force is set
cs: Nezálohovat systémové soubory, je-li nastavena volba --force

en: Do not print profile requirements
cs: Netisknout požadavky na profil

en: Enable feature in currently selected profile
cs: Povolit vlastnost v aktuálně zvoleném profilu

en: Enabled features:
cs: Povolené funkce:

en: Enforce changes
cs: Vynucení změn

en: Enforcing activation!
cs: Vynucuji aktivaci!

en: Error while trying to access file [%s] [%d]: %s
cs: Došlo k chybě při pokusu o přístup k souboru [%s] [%d]: %s

en: Error: Both --enablewinbind and --enablewinbindauth must be set.
cs: Chyba: Oba parametry --enablewinbind a --enablewinbindauth musí být nastaveny.

en: Error: Please, provide --updateall option.
cs: Chyba: Zadejte prosím volbu --updateall.

en: Error: option --%s is no longer supported and we cannot continue if it is set.
cs: Chyba: volba --%s již není podporována a nelze pokračovat, pokud je nastavena.

en: Feature to disable.
cs: Funkce k zakázání.

en: Feature to enable.
cs: Funkce k povolení.

en: File %s:
    %s
cs: Soubor %s:
    %s

en: File %s: Empty
cs: Soubor %s: Prázdný

en: File [%s] does not exist
cs: Soubor [%s] neexistuje

en: File [%s] exists but it needs to be overwritten!
cs: Soubor [%s] existuje, ale je potřeba jej přepsat!

en: File [%s] is bigger than %uKiB!
cs: Soubor [%s] je větší než %uKiB!

en: File [%s] is still present
cs: Soubor [%s] je stále přítomen

en: File [%s] was modified outside authselect!
cs: Soubor [%s] byl změněn mimo authselect!

en: File that needs to be overwritten was found
cs: Nalezen soubor, který je nutné přepsat

en: Found default selinux context for [%s]: %s
cs: Nalezen výchozí SELinux kontext pro [%s]: %s

en: Found profile [%s]
cs: Nalezen profil [%s]

en: Found selinux context for [%s]: %s
cs: Nalezen SELinux kontext pro [%s]: %s

en: Get identifier of currently selected profile
cs: Získat identifikátor aktuálně zvoleného profilu

en: Help options:
cs: Možnosti nápovědy:

en: ID of a profile that should be used as a base for the new profile
cs: ID profilu, na němž bude založen nový profil

en: IMPORTANT: authconfig is replaced by authselect, please update your scripts.
cs: DŮLEŽITÉ: authconfig je nahrazen authselect, aktualizujte své skripty.

en: Internal error: filepath cannot be NULL!
cs: Vnitřní chyba: filepath nemůže být NULL!

en: Internal error: stat cannot be NULL!
cs: Vnitřní chyba: stat nemůže být NULL!

en: Invalid operator!
cs: Neplatný operátor!

en: Invalid option %s: %s
cs: Neplatná volba %s: %s

en: Kerberos 5 for authenticate with winbind
cs: Kerberos 5 pro ověření s winbind

en: Kerberos authentication by default
cs: ověření Kerberosem

en: LDAP for authentication by default
cs: LDAP pro ověření ve výchozím nastavení

en: LDAP for user information by default
cs: LDAP pro informace o uživateli ve výchozím nastavení

en: Link [%s] does not point to [%s]
cs: Odkaz [%s] neodkazuje na [%s]

en: Link [%s] points to [%s]
cs: Odkaz [%s] odkazuje na [%s]

en: List available backups
cs: Vypsat dostupné zálohy

en: List available profile features
cs: Vypsat dostupné vlastnosti profilu

en: List available profiles
cs: Vypsat dostupné profily

en: Looking up profile [%s]
cs: Prohlížení profilu [%s]

en: Missing option: %s
cs: Chybějící volba: %s

en: NAME
cs: NÁZEV

en: NIS for user information by default
cs: NIS pro informace o uživatelích jako výchozí

en: Name can not be empty
cs: Název je třeba vyplnit

en: Name of the backup to remove.
cs: Název zálohy, která bude odstraněna.

en: Name of the backup to restore from.
cs: Název zálohy, z níž se bude obnovovat.

en: New profile name.
cs: Nový název profilu.

en: New profile was created at %s
cs: Nový profil vytvořen v %s

en: No existing configuration detected.
cs: Nebyla zjištěna žádná existující konfigurace.

en: Only one free argument is expected!
cs: Očekává se pouze jeden volný argument!

en: Out of memory!
cs: Nedostatek paměti!

en: Print backup names without any formatting and additional information
cs: Vytisknout názvy záloh bez formátování a dalších informací

en: Print command parameters instead of formatted output
cs: Místo formátovaného výstupu vytisknout parametry příkazu

en: Print content of all files
cs: Vytisknout obsah všech souborů

en: Print dconf database content
cs: Vytisknout obsah databáze dconf

en: Print dconf lock content
cs: Vytisknout obsah dconf lock

en: Print error messages
cs: Zprávy chyb tisku

en: Print fingerprint-auth content
cs: Vytisknout obsah fingerprint-auth

en: Print nsswitch.conf content
cs: Vytisknout obsah nsswitch.conf

en: Print password-auth content
cs: Vytisknout obsah password-auth

en: Print postlogin content
cs: Vytisknout obsah postlogin

en: Print profile requirements
cs: Vytisknout požadavky na profil

en: Print smartcard-auth content
cs: Vytisknout obsah smartcard-auth

en: Print system-auth content
cs: Vytisknout obsah system-auth

en: Print trace messages
cs: Zprávy trasování tisku

en: Print warning messages
cs: Zprávy varování tisku

en: Profile "%s" already exist at [%s]
cs: Profil "%s" už existuje v [%s]

en: Profile "%s" was selected.
cs: Zvolen profil "%s".

en: Profile ID: %s
cs: ID profilu: %s

en: Profile [%s] does not contain a name in [%s]!
cs: Profil [%s] neobsahuje jméno v [%s]!

en: Profile [%s] found at [%s]
cs: Profil [%s] byl nalezen v [%s]

en: Profile [%s] is a custom profile
cs: Profil [%s] je vlastní profil

en: Profile [%s] is a default profile
cs: Profil [%s] je výchozí profil

en: Profile [%s] is a vendor profile
cs: Profil [%s] je profil dodavatele

en: Profile [%s] was not found
cs: Profil [%s] nebyl nalezen

en: Profile feature [%s] is no longer supported, removing it...
cs: Profilová vlastnost [%s] není už nadále podporována, odstraňuji ji...

en: Profile identifier.
cs: Identifikátor profilu.

en: Reading file [%s/%s]
cs: Čtení souboru [%s/%s]

en: Reading profile directory [%s]
cs: Čtení adresáře profilu [%s]

en: Refusing to activate profile unless this file is removed or overwrite is requested.
cs: Aktivace profilu odmítnuta dokud nebude tento soubor odstraněn nebo patřičně upraven.

en: Refusing to activate profile unless those changes are removed or overwrite is requested.
cs: Aktivace profilu odmítnuta dokud tyto změny nebudou odstraněny nebo patřičně upraveny.

en: Regenerate configuration for currently selected command
cs: Obnovit konfiguraci pro aktuálně zvolený příkaz

en: Remove backup
cs: Odstranit zálohu

en: Removing backup [%s]
cs: Odstraňuje se záloha [%s]

en: Removing directory [%s]
cs: Odstraňuje se adresář [%s]

en: Removing file [%s/%s]
cs: Odstraňuje se soubor [%s/%s]

en: Removing file: %s
cs: Odstraňuje se soubor: %s

en: Renaming [%s] to [%s]
cs: Přejmenování [%s] na [%s]

en: Restore from backup
cs: Obnovit ze zálohy

en: Restoring configuration from backup [%s]
cs: Obnova konfigurace že zálohy [%s]

en: Running authconfig compatibility tool.
cs: Spuštění nástroje pro kompatibilitu s authconfig.

en: SSSD for authentication by default with manually managed configuration
cs: SSSD s ručně spravovanou konfigurací pro ověření ve výchozím nastavení

en: SSSD for user information by default with manually managed configuration
cs: SSSD s ručně spravovanou konfigurací pro informace o uživatelích ve výchozím nastavení

en: See Fedora 28 Change Page: https://fedoraproject.org/wiki/Changes/AuthselectAsDefault
cs: Viz přehled změn pro Fedoru 28: https://fedoraproject.org/wiki/Changes/AuthselectAsDefault

en: See man authselect-migration(7) to help you with migration to authselect
cs: Pro pomoc s migrací do authselect následujte manuálové stránky authselect-migration(7)

en: Select profile
cs: Vybrat profil

en: Service %s was not found. Please install the service.
cs: Služba %s nenalezena. Prosím, nainstalujte službu.

en: Show brief usage message for a command
cs: Zobrazit krátkou zprávu o použití pro příkaz

en: Show profile information
cs: Zobrazit informace o profilu

en: Show this for a command
cs: Zobrazit toto pro příkaz

en: Some directories are not accessible by authselect!
cs: Některé adresáře nejsou pro authselect dostupné!

en: Some unexpected changes to the configuration were detected. Use 'select' command instead.
cs: Nalezeny některé neobvyklé změny konfigurace. Použijte raději příkaz 'select'.

en: Symbolic link [%s] to [%s] still exists!
cs: Symbolický odkaz [%s] do [%s] stále existuje!

en: Symlink dconf files from the base profile instead of copying them
cs: Vytvořit symbolické odkazy místo zkopírování dconf souborů základního profilu

en: Symlink meta files from the base profile instead of copying them
cs: Vytvořit symbolické odkazy místo zkopírování meta souborů základního profilu

en: Symlink nsswitch files from the base profile instead of copying them
cs: Vytvořit symbolické odkazy místo zkopírování souborů nsswitch základního profilu

en: Symlink pam files from the base profile instead of copying them
cs: Vytvořit symbolické odkazy místo zkopírování pam souborů základního profilu

en: Symlink specific file (can be set multiple times)
cs: Vytvořit symbolický odkaz na určený soubor (lze použít několikrát)

en: System was not configured with authselect.
cs: Systém nebyl nakonfigurován prostřednictvím authselect.

en: Temporary file is named [%s]
cs: Dočasný soubor je pojmenován [%s]

en: The following nsswitch maps are overwritten by the profile:
cs: Profilem přepsány následující mapy nsswitch:

en: The purpose of this tool is to enable authentication against chosen services with authselect and minimum configuration. It does not provide all capabilities of authconfig.
cs: Účelem tohoto nástroje je umožnit autentizaci vůči službě vybrané pomocí authselect a s minimální konfigurací. Nástroj neposkytuje všechny schopnosti authconfig.

en: There is no filename in [%s]
cs: V [%s] není žádný název souboru

en: These options are no longer supported and have no effect
cs: Tyto možnosti již nejsou podporovány a nemají žádný vliv

en: These options have a compatibility layer
cs: Tyto možnosti mají vrstvu kompatibility

en: Trying to activate profile [%s]
cs: Pokus o aktivaci profilu [%s]

en: Trying to backup authselect configuration to [%s]
cs: Pokus o zálohování authselect konfigurace do [%s]

en: Trying to backup system configuration to [%s]
cs: Pokus o zálohování systémové konfigurace do [%s]

en: Unable to access [%s] [%d]: %s
cs: Nelze přistoupit k [%s] [%d]: %s

en: Unable to access directory [%s] in [WX] mode!
cs: Nelze získat přístup k adresáři [%s] s přístupovými právy [WX]!

en: Unable to activate profile [%d]: %s
cs: Nelze aktivovat profil [%d]: %s

en: Unable to activate profile [%s] [%d]: %s
cs: Nelze aktivovat profil [%s] [%d]: %s

en: Unable to backup current configuration [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit zálohu současné konfigurace [%d]: %s

en: Unable to backup current configuration!
cs: Nelze vytvořit zálohu současné konfigurace!

en: Unable to check configuration [%d]: %s
cs: Nelze zkontrolovat konfiguraci [%d]: %s

en: Unable to check file [%s] [%d]: %s
cs: Nelze zkontrolovat soubor [%s] [%d]: %s

en: Unable to check file mode of [%s] [%d]: %s
cs: Nelze zkontrolovat oprávnění souboru [%s] [%d]: %s

en: Unable to chmod file [%s] [%d]: %s
cs: Nelze změnit oprávnění souboru [%s] [%d]: %s

en: Unable to chown file [%s] [%d]: %s
cs: Nelze změnit vlastníka u souboru  [%s] [%d]: %s

en: Unable to compile regular expression: regex error %d
cs: Nelze přeložit regulární výraz: chyba regex %d

en: Unable to copy [%s] to [%s/%s] [%d]: %s
cs: Nelze zkopírovat [%s] do [%s/%s] [%d]: %s

en: Unable to copy files [%d]: %s
cs: Nelze zkopírovat soubory [%d]: %s

en: Unable to create [%s] [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit [%s] [%d]: %s

en: Unable to create array (out of memory)
cs: Nelze vytvořit pole (nedostatek paměti)

en: Unable to create backup [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit zálohu [%d]: %s

en: Unable to create backup directory [%s/%s] [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit adresář pro zálohy [%s/%s] [%d]: %s

en: Unable to create backup directory [%s] [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit adresář pro zálohy [%s] [%d]: %s

en: Unable to create empty profile [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit prázdný profil [%d]: %s

en: Unable to create file name: out of memory
cs: Nelze vytvořit soubor: nedostatek paměti

en: Unable to create message!
cs: Nelze vytvořit zprávu!

en: Unable to create new profile [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit nový profil [%d]: %s

en: Unable to create path [%s] [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit cestu [%s] [%d]: %s

en: Unable to create profile [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit profil [%d]: %s

en: Unable to create profile path: out of memory
cs: Nelze vytvořit profil: nedostatek paměti

en: Unable to create symbolic link [%s] [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit symbolický odkaz [%s] [%d]: %s

en: Unable to create symbolic link [%s] to [%s] [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit symbolický odkaz [%s] do [%s] [%d]: %s

en: Unable to create symbolic links [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit symbolické odkazy [%d]: %s

en: Unable to create temporary file for [%s] [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor pro [%s] [%d]: %s

en: Unable to delete directory [%s] [%d]: %s
cs: Nelze smazat adresář [%s] [%d]: %s

en: Unable to disable feature [%d]: %s
cs: Nelze zakázat  funkci [%d]: %s

en: Unable to enable feature [%d]: %s
cs: Nelze povolit  funkci [%d]: %s

en: Unable to find new match: regex error %d
cs: Nelze nalézt novou shodu: chyba regulárního výrazu %d

en: Unable to find nsswitch maps [%d]: %s
cs: Nelze nalézt mapy [%d] pro nsswitch: %s

en: Unable to find profile [%s] [%d]: %s
cs: Nelze nalézt profil [%s] [%d]: %s

en: Unable to generate files [%d]: %s
cs: Nelze generovat soubory [%d]: %s

en: Unable to generate nsswitch.conf
cs: Nelze vygenerovat nsswitch.conf

en: Unable to generate nsswitch.conf [%d]: %s
cs: Nelze generovat nsswitch.conf [%d]: %s

en: Unable to generate template [%d]: %s
cs: Nelze generovat šablonu [%d]: %s

en: Unable to get current configuration [%d]: %s
cs: Nelze získat aktuální konfiguraci [%d]: %s

en: Unable to get current time!
cs: Nelze získat aktuální čas!

en: Unable to get generated content [%d]: %s
cs: Nelze získat generovaný obsah [%d]: %s

en: Unable to get parent directory of [%s] [%d]: %s
cs: Nelze získat rodičovský adresář souboru [%s] [%d]: %s

en: Unable to get path to %s parent directory!
cs: Nelze získat cestu k nadřazenému adresáři %s!

en: Unable to get profile features [%d]: %s
cs: Nelze získat vlastnosti profilu [%d]: %s

en: Unable to get profile information [%d]: %s
cs: Nelze získat informace o profilu [%d]: %s

en: Unable to get profile list!
cs: Nelze získat seznam profilů!

en: Unable to list available backups!
cs: Nelze vypsat dostupné zálohy!

en: Unable to list directory [%s] [%d]: %s
cs: Nelze zobrazit obsah adresáře [%s] [%d]: %s

en: Unable to list profiles [%d]: %s
cs: Nelze zobrazit profily [%d]: %s

en: Unable to load profile [%s] [%d]: %s
cs: Nelze načíst profil [%s] [%d]: %s

en: Unable to make path [%s] [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit cestu [%s] [%d]: %s

en: Unable to obtain feature list (out of memory)
cs: Nelze získat seznam vlastností (nedostatek paměti)

en: Unable to obtain nsswitch maps!
cs: Nelze získat mapy nsswitch!

en: Unable to obtain selinux context for [%s] [%d]: %s
cs: Nelze získat SELinux kontext pro [%s] [%d]: %s

en: Unable to obtain supported features
cs: Není možné získat podporované vlastnosti

en: Unable to open directory [%s] [%d]: %s
cs: Nelze otevřít adresář [%s] [%d]: %s

en: Unable to open file [%s] [%d]: %s
cs: Nelze otevřít soubor [%s] [%d]: %s

en: Unable to overwrite file [%s] [%d]: %s
cs: Nelze přepsat soubor [%s] [%d]: %s

en: Unable to parse command arguments
cs: Nelze analyzovat parametry příkazu

en: Unable to process match [%d]: %s
cs: Nelze zpracovat shodu [%d]: %s

en: Unable to process operator [%d]: %s
cs: Nelze zpracovat operátor [%d]: %s

en: Unable to read [%s] [%d]: %s
cs: Nelze číst [%s] [%d]: %s

en: Unable to read base profile [%s] [%d]: %s
cs: Nelze číst základní profil [%s] [%d]: %s

en: Unable to read file [%s/%s] [%d]: %s
cs: Nelze číst soubor [%s/%s] [%d]: %s

en: Unable to read file [%s] [%d]: %s
cs: Nelze číst soubor [%s] [%d]: %s

en: Unable to read link destination [%s] [%d]: %s
cs: Nelze přečíst cíl odkazu [%s] [%d]: %s

en: Unable to read profile requirements!
cs: Nelze přečíst požadavky na profil!

en: Unable to remove backup [%s] [%d]: %s
cs: Nelze odstranit zálohu [%s] [%d]: %s

en: Unable to rename [%s] to [%s] [%d]: %s
cs: Nelze přejmenovat [%s] na [%s] [%d]: %s

en: Unable to resolve symbolic links names
cs: Nelze vyřešit názvy symbolických odkazů

en: Unable to restore [%s] [%d]: %s
cs: Nelze obnovit [%s] [%d]: %s

en: Unable to restore backup [%s] [%d]: %s
cs: Nelze provést obnovu ze zálohy [%s] [%d]: %s

en: Unable to restore fscreate selinux context!
cs: Nelze obnovit SELinux kontext u fscreate!

en: Unable to search string: regex error %d
cs: Nelze vyhledat řetězec: chyba regex %d

en: Unable to stat [%s] [%d]: %s
cs: Nelze provést systémové volání stat pro soubor [%s], s výsledkem [%d]: %s

en: Unable to stat directory [%d]: %s
cs: Nelze ověřit adresář [%d]: %s

en: Unable to test current configuration [%d]: %s
cs: Nelze otestovat aktuální konfiguraci [%d]: %s

en: Unable to update dconf database [%d]: %s
cs: Nelze aktualizovat databázi dconf [%d]: %s

en: Unable to validate file [%s] [%d]: %s
cs: Nelze ověřit soubor [%s] [%d]: %s

en: Unable to validate link [%s] [%d]: %s
cs: Nelze ověřit odkaz [%s] [%d]: %s

en: Unable to write configuration [%d]: %s
cs: Nelze zapsat konfiguraci [%d]: %s

en: Unable to write data [%s] [%d]: %s
cs: Nelze zapisovat data [%s] [%d]: %s

en: Unable to write generated system files [%d]: %s
cs: Nelze zapisovat generované systémové soubory [%d]: %s

en: Unable to write temporary file [%s] [%d]: %s
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor [%s] [%d]: %s

en: Unable to write to [%s] [%d]: %s
cs: Nelze zapisovat data do [%s] [%d]: %s

en: Unexpected changes to the configuration were detected.
cs: Nalezeny neočekávané změny konfigurace.

en: Unexpected parameter: %s
cs: Neočekávaný parametr: %s

en: Unknown file name [%s]
cs: Neznámý název souboru [%s]

en: Unknown profile feature [%s]
cs: Neznámá profilová vlastnost [%s]

en: Unknown profile feature [%s], did you mean [%s]?
cs: Neznámá profilová vlastnost [%s], neměli jste na mysli [%s]?

en: Usage:
    %s COMMAND COMMAND-ARGS
cs: Použití:
    %s PŘÍKAZ ARGUMENTY-PŘÍKAZU

en: Validating file [%s]
cs: Ověřování souboru [%s]

en: Validating link [%s]
cs: Ověřování odkazu [%s]

en: Value AUTHSELECT_PROFILE_ANY is invalid in this context
cs: Hodnota AUTHSELECT_PROFILE_ANY není v tomto kontextu platná

en: Warning: These options are not supported anymore and have no effect:
cs: Upozornění: Tyto možnosti již nejsou podporovány a nemají žádný vliv:

en: Writing temporary file for [%s]
cs: Vytváření dočasného souboru pro [%s]

en: [%s] does not exist!
cs: [%s] neexistuje!

en: [%s] has unexpected content!
cs: [%s] má neočekávaný obsah!

en: [%s] has wrong group [%u], expected [%u]!
cs: [%s] má chybnou skupinu [%u], očekávána skupina [%u]!

en: [%s] has wrong mode [%.4o], expected [%.4o]!
cs: [%s] má chybný režim [%.4o], očekáván režim [%.4o]!

en: [%s] has wrong owner [%u], expected [%u]!
cs: [%s] má chybného vlastníka [%u], očekáván vlastník [%u]!

en: [%s] has wrong type [%.7o], expected [%.7o]!
cs: [%s] má chybný typ [%.7o], očekáván typ [%.7o]

en: [%s] is not a directory!
cs: [%s] není adresář!

en: [%s] is not a regular file!
cs: [%s] není obyčejný soubor!

en: [%s] is not a symbolic link!
cs: [%s] není symbolický odkaz!

en: [%s] was not created by authselect!
cs: [%s] byl vytvořen mimo authselect!

en: [OPTIONS...]
cs: [VOLBY...]

en: account locking in case of too many consecutive authentication failures
cs: zablokování účtu v případě příliš mnoha po sobě jdoucích selhání při ověření

en: action to be taken on smart card removal
cs: akce po vyjmutí čipové karty

en: authconfig can only be run as root
cs: authconfig lze spustit pouze jako root

en: authentication with fingerprint readers by default
cs: ověřění pomocí čtečky otisků prstů

en: authentication with smart card by default
cs: ověření pomocí karty Smart Card ve výchozím nastavení

en: automatic per-user ecryptfs
cs: automatický uživatelský ecryptfs

en: caching of user credentials in SSSD by default
cs: kešování ověření uživatelů v SSSD

en: check of access.conf during account authorization
cs: kontrolovat access.conf během autorizace účtu

en: creation of home directories for users on their first login
cs: vytvoření domovského adresáře uživatelům při jejich prvním přihlášení

en: default Kerberos KDC
cs: implicitní KDC pro Kerberos

en: default Kerberos admin server
cs: implicitní admin server pro Kerberos

en: default Kerberos realm
cs: implicitní realm pro Kerberos

en: default LDAP base DN
cs: implicitní Base DN pro LDAP

en: default LDAP server hostname or URI
cs: implicitní jméno LDAP serveru nebo jeho URI

en: default NIS domain
cs: implicitní NIS doména

en: default NIS server
cs: implicitní NIS server

en: disable
cs: zakázat

en: do not start/stop services
cs: nestartovat/nevypínat služby

en: enable
cs: povolit

en: join the winbind domain or ads realm now as this administrator
cs: připojit se nyní do domény winbind nebo realmu ads jako tento administrátor

en: maximum number of consecutive characters of same class in a password
cs: maximální počet po sobě následujících znaků stejné třídy v heslu

en: maximum number of same consecutive characters in a password
cs: maximální počet stejných po sobě následujících znaků v heslu

en: minimum length of a password
cs: minimální délka hesla

en: minimum number of character classes in a password
cs: minimální počet tříd znaků v heslu

en: not set
cs: nenastaveno

en: require at least one digit in a password
cs: vyžadovat nejméně jednu číslici v heslu

en: require at least one lowercase character in a password
cs: vyžadovat nejméně jedno malé písmeno v heslu

en: require at least one other character in a password
cs: vyžadovat nejméně jeden jiný znak v heslu

en: require at least one uppercase character in a password
cs: vyžadovat nejméně jedno velké písmeno v heslu

en: require smart card for authentication by default
cs: vyžadovat čipovou kartu pro autentizaci

en: the same as --updateall
cs: stejné jako --updateall

en: update all configuration files
cs: přepsat všechny konfigurační soubory

en: use of DNS to find Kerberos KDCs
cs: použít DNS pro hledání Kerberos KDC

en: use of DNS to find Kerberos realms
cs: použít DNS pro hledání Kerberos realmů

en: use of RFC-2307bis schema for LDAP user information lookups
cs: použití schématu RFC-2307bis pro zjišťování informací o uživateli LDAP

en: use of TLS for identity lookups with LDAP (RFC-2830)
cs: použití protokolu TLS pro vyhledávání identit pomocí protokolu LDAP (RFC-2830)

en: use of TLS with LDAP (RFC-2830)
cs: použití protokolu TLS s protokolem LDAP (RFC-2830)

en: winbind for authentication by default
cs: winbind pro ověření

en: winbind for user information by default
cs: winbind pro informace o uživatelích

en: workgroup authentication servers are in
cs: pracovní skupina, v níž jsou autentizační servery
